Brodka Za Konsoletą, Piorunek Na Plakacie

 

Jeśli w Twoim kalendarzu są już jakieś plany na konkretne czerwcowe wieczory, koniecznie rozważ ich ewentualną korektę. Nadchodzi bowiem wydarzenie nietypowe z trzech powodów. Po pierwsze, będzie to łączony koncert Kamp! i Paristetris w jednym z fajniejszych miejsc w Warszawie. Po drugie, zadebiutuje na nim w roli didżeja Monika Brodka. Po trzecie wreszcie – będzie to pierwsza impreza objęta patronatem medialnym jestKultury. A więc zapraszam jakby bardziej :)

A o co chodzi?

W związku ze startem EMMA TV zorganizowano kilku znanych na polskiej scenie artystów i zaproszono do wykonania ich (prawie) pierwszego didżejskiego setu na jednej, wielkiej imprezie toczącej się od dwudziestej pierwszej dnia dziesiątego czerwca aż do brawurowej reanimacji ostatnich bohaterów parkietu dzień później.

Wszelkie potrzebne do zaplanowania tej letniej nocy informacje znajdziesz tutaj oraz na umieszczonym poniżej plakacie (opatrzonym debiutującym w swojej roli, malutkim logo jestKultury w dolnym, prawie że prawym rogu <3). Od siebie dodam jeszcze tylko, że mam do rozdania trzy zaproszenia. A zatem:

Chcesz Wejściówkę?

Zaprasza Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies