Blog Forum Gdańsk 2011

 

Na przełomie najbliższych minut rozpocznie się druga już konferencja BFG (zeszłoroczną relację znajdziesz tutaj i tutaj). Miejsce znaleziono nam klimatyczne, prezentowane tematy brzmią konkretnie a i ludzie dopisali. Zanosi się więc nieźle (chociaż drogowskaz zawieszono fachowo, nie sądzisz?).

Jeśli masz ochotę śledzić imprezę razem ze mną, zapraszam do skonsultowania się z poniższą ramką informacyjną. Panel administracyjny bloga jest niestety trochę zajmującym urządzeniem (sam charakter moich wpisów kłóci się zresztą z ideą mikroblogowania), postanowiłem więc skorzystać z wygodniejszych rozwiązań.

Backchannel toczy się na Twitterze (#blogforum)
Dłuższe spostrzeżenia (oraz fotki) lecą na Google+

Ponadto muszę z góry wspomnieć, że w ciągu nadchodzących dwóch dni pracuję mobilnie, więc odpowiadanie na Twój komentarz lub e-mail może się lekko przeciągnąć. Jakoś to rozgryziemy :)

O, czekaj, już się zaczęło.

Widzimy się zatem na Twitterze i G+ a tymczasem lecę słuchać prelekcji!

Pozdrawia z Gdańska Twój Bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies