Blog Forum Gdańsk 2011

 

Na przełomie najbliższych minut rozpocznie się druga już konferencja BFG (zeszłoroczną relację znajdziesz tutaj i tutaj). Miejsce znaleziono nam klimatyczne, prezentowane tematy brzmią konkretnie a i ludzie dopisali. Zanosi się więc nieźle (chociaż drogowskaz zawieszono fachowo, nie sądzisz?).

Jeśli masz ochotę śledzić imprezę razem ze mną, zapraszam do skonsultowania się z poniższą ramką informacyjną. Panel administracyjny bloga jest niestety trochę zajmującym urządzeniem (sam charakter moich wpisów kłóci się zresztą z ideą mikroblogowania), postanowiłem więc skorzystać z wygodniejszych rozwiązań.

Backchannel toczy się na Twitterze (#blogforum)
Dłuższe spostrzeżenia (oraz fotki) lecą na Google+

Ponadto muszę z góry wspomnieć, że w ciągu nadchodzących dwóch dni pracuję mobilnie, więc odpowiadanie na Twój komentarz lub e-mail może się lekko przeciągnąć. Jakoś to rozgryziemy :)

O, czekaj, już się zaczęło.

Widzimy się zatem na Twitterze i G+ a tymczasem lecę słuchać prelekcji!

Pozdrawia z Gdańska Twój Bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies