Bass Madness #1

 

Nowy cykl imprez na którym to nie będziemy zamykać się w ramach jednego gatunku muzycznego. Wszyscy kochają głęboki bass, ponieważ jest najbardziej odczuwalnym elementem muzyki. Na Bass Madness artyści, których zaprosiliśmy wyselekcjonują największe perełki z różnych gatunków. Usłyszymy deepowe drum and bassy, wobblujące dubstepy, jak również energiczne breaki i na różnych niespodziankach kończąc. Inauguracja cyklu odbędzie się w klubie Jedyne Wyjście. Podczas pierwszej edycji będziemy mieli przyjemność gościć Dj’kę z Wrocławia SuicideOne oraz legendę polskiej sceny drum & bass Stickoramę.

BASS MADNESS #1
Warszawa: Jedyne Wyjście (Inżynierska 3)
28.10.2011 start: 22:00, wstęp: 10
Strona eventu.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten niech przybija piąteczkę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies