Bass Madness #1

 

Nowy cykl imprez na którym to nie będziemy zamykać się w ramach jednego gatunku muzycznego. Wszyscy kochają głęboki bass, ponieważ jest najbardziej odczuwalnym elementem muzyki. Na Bass Madness artyści, których zaprosiliśmy wyselekcjonują największe perełki z różnych gatunków. Usłyszymy deepowe drum and bassy, wobblujące dubstepy, jak również energiczne breaki i na różnych niespodziankach kończąc. Inauguracja cyklu odbędzie się w klubie Jedyne Wyjście. Podczas pierwszej edycji będziemy mieli przyjemność gościć Dj’kę z Wrocławia SuicideOne oraz legendę polskiej sceny drum & bass Stickoramę.

BASS MADNESS #1
Warszawa: Jedyne Wyjście (Inżynierska 3)
28.10.2011 start: 22:00, wstęp: 10
Strona eventu.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten niech przybija piąteczkę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies