Bass Madness #1

 

Nowy cykl imprez na którym to nie będziemy zamykać się w ramach jednego gatunku muzycznego. Wszyscy kochają głęboki bass, ponieważ jest najbardziej odczuwalnym elementem muzyki. Na Bass Madness artyści, których zaprosiliśmy wyselekcjonują największe perełki z różnych gatunków. Usłyszymy deepowe drum and bassy, wobblujące dubstepy, jak również energiczne breaki i na różnych niespodziankach kończąc. Inauguracja cyklu odbędzie się w klubie Jedyne Wyjście. Podczas pierwszej edycji będziemy mieli przyjemność gościć Dj’kę z Wrocławia SuicideOne oraz legendę polskiej sceny drum & bass Stickoramę.

BASS MADNESS #1
Warszawa: Jedyne Wyjście (Inżynierska 3)
28.10.2011 start: 22:00, wstęp: 10
Strona eventu.

Chcesz Wejściówkę?

Do rozdania dwie podwójne wejściówki. Kto chce ten niech przybija piąteczkę w komentarzach!

Pamiętaj – wzięcie udziału w tym konkursie oznacza akceptację regulaminu!

Notkę prasową podrzucił Twój bloger,
autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies