Acer Aspire S3 – Unpacking

 

Jak to mawiają, nie samym słowem pisanym człowiek żyje. Choć mój ulubiony blog o Kulturze pozwalał sobie do tej pory jedynie na ekstrawagancję w postaci okazjonalnego wrzucenia do tekstu filmiku bądź ubarwiających szpaltę tekstu obrazków, pora na odmianę. Zapraszam Cię zatem do notki będącej pełnoprawnym fotostory!

Jeśli ciekawi Cię pochodzenie uwiecznionego poniżej Ultrabooka (tu znajdziesz jego recenzję), koniecznie zajrzyj do tekstu o mojej współpracy z Intelem. A teraz, nie przedłużając, niech zaczną się zdjęcia!

[nggallery id=2]

Jak Ci się podobało? :)

Menu: Wytłumaczenie Współpracy / Rozpakowywanie – Zdjęcia / Recenzja I / Recenzja II

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies