Acer Aspire S3 – Unpacking

 

Jak to mawiają, nie samym słowem pisanym człowiek żyje. Choć mój ulubiony blog o Kulturze pozwalał sobie do tej pory jedynie na ekstrawagancję w postaci okazjonalnego wrzucenia do tekstu filmiku bądź ubarwiających szpaltę tekstu obrazków, pora na odmianę. Zapraszam Cię zatem do notki będącej pełnoprawnym fotostory!

Jeśli ciekawi Cię pochodzenie uwiecznionego poniżej Ultrabooka (tu znajdziesz jego recenzję), koniecznie zajrzyj do tekstu o mojej współpracy z Intelem. A teraz, nie przedłużając, niech zaczną się zdjęcia!

[nggallery id=2]

Jak Ci się podobało? :)

Menu: Wytłumaczenie Współpracy / Rozpakowywanie – Zdjęcia / Recenzja I / Recenzja II

Ciepło pozdrawia Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies