Źle, czyli Mad World

 

Nienawidzę tej piosenki. Zawsze słyszę ją w nietypowych okolicznościach, zawsze ma w tle trudne i niechciane emocje. Kojarzy mi się z opuszczeniem, samotnością i tęsknotą. Z uświadamianiem sobie, ile się bezpowrotnie straciło. Ze sporą, zbyt sporą, grupą osób.

Ale przy okazji umiem docenić, że jest to obiektywnie dobra melodia. No i pochodzi z Donniego Darko, którego, choć sam nie oglądałem, polecają mi idealnie wszyscy w koło. A przede wszystkim – jak by to wyglądało, gdybym podsyłał Ci tylko pogodne kawałki. Życie bywa i takie.

To dziwne, jak sztuka potrafi mieszać się ze sztuką.

Trzymaj.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies