Źle, czyli Mad World

 

Nienawidzę tej piosenki. Zawsze słyszę ją w nietypowych okolicznościach, zawsze ma w tle trudne i niechciane emocje. Kojarzy mi się z opuszczeniem, samotnością i tęsknotą. Z uświadamianiem sobie, ile się bezpowrotnie straciło. Ze sporą, zbyt sporą, grupą osób.

Ale przy okazji umiem docenić, że jest to obiektywnie dobra melodia. No i pochodzi z Donniego Darko, którego, choć sam nie oglądałem, polecają mi idealnie wszyscy w koło. A przede wszystkim – jak by to wyglądało, gdybym podsyłał Ci tylko pogodne kawałki. Życie bywa i takie.

To dziwne, jak sztuka potrafi mieszać się ze sztuką.

Trzymaj.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies