Yoda też nagrywa!

 

Nie przypomnę już sobie, ile razy parskałem śmiechem przy klipie pokazującym kulisy wizyty Darth Vadera w studiu nagraniowym sampli do nawigacji GPS marki TomTom. Problemy wynikające z obecnych na planie posiadaczy dosyć uciążliwych wad układu oddechowego paraliżującego pracę mikrofonów, kilka niesnasek na bazie koligacji rodzinnych i inne tego typu radości był w tamtym filmiku w każdej jego chwili. Spodobało mi się, reklama wyszła z tego bardzo przyjemna i przekonywująca, okej. Myślałem, że to było na tyle. Otóż nie. Otóż w sieci pojawił się nowy filmik. Tym razem trochę bardziej zielony.

Podziwiam ludzi zajmujących się wymyślaniem kampanii dla TomTomków. Tego typu reklamy powinny być emitowane w szkołach promocji wizerunku. Gdybym miał dzisiaj wybierać sobie system nawigacji satelitarnej (zakładając oczywiście, że miałbym własny samochód) wybrałbym bez wahania TomTom. Zbiera pozytywne recenzje, nie jest przesadnie drogi i do tego wrzuca do sieci kosmicznie pogodne spoty. No i może Ci z ulicznymi korkami pomagać głos legendarnych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Chcę. I to tyle względem wstępu.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies