Yoda też nagrywa!

 

Nie przypomnę już sobie, ile razy parskałem śmiechem przy klipie pokazującym kulisy wizyty Darth Vadera w studiu nagraniowym sampli do nawigacji GPS marki TomTom. Problemy wynikające z obecnych na planie posiadaczy dosyć uciążliwych wad układu oddechowego paraliżującego pracę mikrofonów, kilka niesnasek na bazie koligacji rodzinnych i inne tego typu radości był w tamtym filmiku w każdej jego chwili. Spodobało mi się, reklama wyszła z tego bardzo przyjemna i przekonywująca, okej. Myślałem, że to było na tyle. Otóż nie. Otóż w sieci pojawił się nowy filmik. Tym razem trochę bardziej zielony.

Podziwiam ludzi zajmujących się wymyślaniem kampanii dla TomTomków. Tego typu reklamy powinny być emitowane w szkołach promocji wizerunku. Gdybym miał dzisiaj wybierać sobie system nawigacji satelitarnej (zakładając oczywiście, że miałbym własny samochód) wybrałbym bez wahania TomTom. Zbiera pozytywne recenzje, nie jest przesadnie drogi i do tego wrzuca do sieci kosmicznie pogodne spoty. No i może Ci z ulicznymi korkami pomagać głos legendarnych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Chcę. I to tyle względem wstępu.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies