Autor: Andrzej Tucholski | 14 października 2010 | Komentarze:

Wyniki konkursu!

Jako że na przełomie i jednej i drugiej notki w temacie Międzynarodowego Dnia Wdziewania Garnituru towarzyszyła Ci w nagłówku postać Barney’a Stinsona, w notce trzeciej, dzisiejszej, zdecydowałem się na użycie fotki jego życiowego coacha i wieloletniego wzoru w codziennym podejściu do świata (pomijając kontakty z kobietami, których to B. niestety zrozumieć nie umiał i karygodnie wypaczył). Anyways, witam w notce poświęconej wynikom konkursu na najbardziej awesome suit up ostatnich dni. Poniżej znajdziesz konkretną galerię paru stylowych mężczyzn (i nie tylko!) w swoich najlepszych garniturach ociekających czystą elegancją. Brzmi dobrze już teraz, prawda? A dopiero namieszam – tylko jeden z nich zgarnął boski krawat! A który?

Miejsce Pierwsze!

Nowym posiadaczem ślicznego krawatu z włoskiego jedwabiu ufundowanego przez super sklep KrawatyJedwabne.pl jest Kornel, którego fotka zmiotła mnie z krzesła soczystym kopem w twarz. Przyznam się szczerze, że spodziewałem się w tym konkursie przede wszystkim zdjęć z ręki, jakichś miejskich lub imprezowych, być może paru pozowanych specjalnie. Ale że taki zabójca przybędzie pod morderczą osłoną nocy na moją nic-się-nie-spodziewają skrzynkę mailową to bym nie wpadł nigdy. A jednak to zrobił. I szybkim, pewnym cięciem dotarł aż na sam szczyt podium! Gratuluję genialnej fotki i sugeruję kontakt w celu ustalenia danych adresowych wysyłki nagrody :)

Miejsce Drugie!

Zawzięta walka o srebrny medal została z kolei wygrana przez Arkadiusza, który to rozwalił mnie na czynniki pierwsze zabawnie przemyślaną kompozycją całości. Długo zastanawiałem się też, czy poniższe zdjęcie nie powinno w hierarchii wynikowej powędrować nawet wyżej, ale jeden drobny szkopuł w merytoryce ujęcia mnie skutecznie powstrzymał. A mianowicie… Kobieta? Faceta?! I to do tego z takim zacieszem perfidnym wskazującym na czystą radość z tego eskalowanego agresją konfliktu? Przedstawiony zestaw zachowań nie może być nagradzany Krawatem! Może jednakowoż zagwarantować bohaterowi fotki Zestaw Awesomeniaka! Winszuję fajnego pomysłu i zapraszam do kontaktu w celu otrzymania nagrody :)

Miejsce Trzecie!

No i wreszcie, last but not least, Adam oraz jego fotograficzna wizualizacja pojęcia Oh yeah. Co prawda na zdjęciu nie mogę się dopatrzeć żadnego krawatu, jest ono jednakże na tyle wypchane szaleńczo pozytywną energią, że zostaje dopisane do naszego platynowego podium i z wielkim zaszczytem gwarantuje jego bohaterowi Zestaw Awesomeniaka dostępny po napisaniu do mnie maila. Szacunek za pozę i czekam kontaktu (ewentualnie Twojego nazwiska na plakatach remake’u Grease tudzież kolejnych sezonów How I Met Your Mother :)!

Chciałbym wreszcie pogratulować i podziękować wszystkim biorącym udział w konkursie! Zgłoszeń nadeszło sporo (chociaż kilka doprowadziło mnie skraj agonii płucnej ze śmiechu. Kocham Internautów totalnie nie czytających o co chodzi w zasadach i podsyłających cokolwiek im się wyda słuszne ;) & miałem niewąski problem z dokonaniem ostatecznego wyboru. Ale jakoś się udało i macie wyniki powyżej! A zatem jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i zapraszam już za rok!

A Tobie, drogi Czytelniku, mam nadzieję, że się inicjatywa spodobała bo za niecałe trzysta sześćdziesiąt pięć dni organizuję podobną. Tylko że o wiele lepszą, szerzej zakrojoną. I tak, ta osoba w nagłówku to ja ;)

Zdjęcie z nagłówka pochodzi z repozytorium sxc.hu.

Pozdrawiając ciepło,

autograf

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!