Wyjątkowość

 

Znasz to uczucie, kiedy każda komórka Twojego ciała ma ochotę na zdrową dawkę nonkonformizmu? Całkiem fajna sprawa. Tylko pozostaje zawsze pytanie – czy tym razem znowu pozostaniesz na etapie marzeń i planów czy też spożytkujesz w końcu porcję uwolnionej znienacka adrenaliny odrobinę ciekawiej. Angażując się, na przykład (o czym miałem przyjemność już raz pisać, w innym kontekście). Angażując się w coś nowego. W coś, czego jeszcze nie było w Twoim życiu. Brzmi dobrze?

Jasne, że brzmi. Dlatego polecam Ci tę oto… reklamę. Chciałbym powiedzieć, iż jest to film non-profit albo jedna z akcji prospołecznych. Nie jest. To komercyjne dzieło. Sięgające do naprawdę głębokich wartości w nie do końca szczytnym celu. Ale, szczerze mówiąc, co z tego. Bo to naprawdę piękne dzieło.

Przyjemnego oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=Um9KsrH377A&feature=player_embedded

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia rybaka w Sopocie.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies