Wyjątkowość

 

Znasz to uczucie, kiedy każda komórka Twojego ciała ma ochotę na zdrową dawkę nonkonformizmu? Całkiem fajna sprawa. Tylko pozostaje zawsze pytanie – czy tym razem znowu pozostaniesz na etapie marzeń i planów czy też spożytkujesz w końcu porcję uwolnionej znienacka adrenaliny odrobinę ciekawiej. Angażując się, na przykład (o czym miałem przyjemność już raz pisać, w innym kontekście). Angażując się w coś nowego. W coś, czego jeszcze nie było w Twoim życiu. Brzmi dobrze?

Jasne, że brzmi. Dlatego polecam Ci tę oto… reklamę. Chciałbym powiedzieć, iż jest to film non-profit albo jedna z akcji prospołecznych. Nie jest. To komercyjne dzieło. Sięgające do naprawdę głębokich wartości w nie do końca szczytnym celu. Ale, szczerze mówiąc, co z tego. Bo to naprawdę piękne dzieło.

Przyjemnego oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=Um9KsrH377A&feature=player_embedded

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia rybaka w Sopocie.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies