Wyjątkowość

 

Znasz to uczucie, kiedy każda komórka Twojego ciała ma ochotę na zdrową dawkę nonkonformizmu? Całkiem fajna sprawa. Tylko pozostaje zawsze pytanie – czy tym razem znowu pozostaniesz na etapie marzeń i planów czy też spożytkujesz w końcu porcję uwolnionej znienacka adrenaliny odrobinę ciekawiej. Angażując się, na przykład (o czym miałem przyjemność już raz pisać, w innym kontekście). Angażując się w coś nowego. W coś, czego jeszcze nie było w Twoim życiu. Brzmi dobrze?

Jasne, że brzmi. Dlatego polecam Ci tę oto… reklamę. Chciałbym powiedzieć, iż jest to film non-profit albo jedna z akcji prospołecznych. Nie jest. To komercyjne dzieło. Sięgające do naprawdę głębokich wartości w nie do końca szczytnym celu. Ale, szczerze mówiąc, co z tego. Bo to naprawdę piękne dzieło.

Przyjemnego oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=Um9KsrH377A&feature=player_embedded

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia rybaka w Sopocie.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies