Wydawnicza przyszłość

 

Macie czasem tak, że oglądacie, czytacie bądź po prostu przeżywacie konkretne uczucie, które znienacka zostaje obrócone w we wrażenia iście odwrotne? Smutno Wam, coraz smutniej, snap, euforia? Bo ja tak czasem mam. I dokładnie tak samo miałem przed chwilą, po obejrzeniu pewnego filmiku (zaczerpniętego z TheNextWeb) skupiającego się na przyszłości wydawnictw, dzielenia się informacją, docierania do publiki. Kontrowersyjnego swoją szczerością filmiku, który, nie zdradzając wiele, kończy się w sposób naprawdę niespodziewany. Warto.

Dlatego też, nie przedłużając, zapraszam Was raz jeszcze do poświęcenia tych niecałych stu pięćdziesięciu sekund na zapoznanie się z fajną, przewrotną i przyjemnie zrobioną mikroprodukcją o nietypowym wydźwięku. Zadziwi Was a, szczerze mówiąc, o to przecie chodzi.

The Future of Publishing – created by DK (UK)

Zdjęcie w nagłówku jest autorstwa EmZed.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies