Wydawnicza przyszłość

 

Macie czasem tak, że oglądacie, czytacie bądź po prostu przeżywacie konkretne uczucie, które znienacka zostaje obrócone w we wrażenia iście odwrotne? Smutno Wam, coraz smutniej, snap, euforia? Bo ja tak czasem mam. I dokładnie tak samo miałem przed chwilą, po obejrzeniu pewnego filmiku (zaczerpniętego z TheNextWeb) skupiającego się na przyszłości wydawnictw, dzielenia się informacją, docierania do publiki. Kontrowersyjnego swoją szczerością filmiku, który, nie zdradzając wiele, kończy się w sposób naprawdę niespodziewany. Warto.

Dlatego też, nie przedłużając, zapraszam Was raz jeszcze do poświęcenia tych niecałych stu pięćdziesięciu sekund na zapoznanie się z fajną, przewrotną i przyjemnie zrobioną mikroprodukcją o nietypowym wydźwięku. Zadziwi Was a, szczerze mówiąc, o to przecie chodzi.

The Future of Publishing – created by DK (UK)

Zdjęcie w nagłówku jest autorstwa EmZed.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies