Tydzień Offline

 

Nie mam w zwyczaju publikować notek poprzez terminarz, choć silniki blogowe WordPressa są w taką opcję zaopatrzone. Mógłbym Ci teraz naskrobać ze dwa – trzy krótkie teksty poświęcone muzyce i ustawić je co drugi dzień; udawać, że cały czas tu jestem. Ale nie umiem jakoś aktualizować bloga bez możliwości żywej wymiany komentarzy z Tobą, mój drogi Czytelniku. Dlatego też, w związku z moim zaczynającym się jutro, tygodniowym wyjazdem w miejsce dalekie od wszelkiej cywilizacji, zaplanowałem Ci tylko tę jedną notkę. Ale za to dającą ile zabawy!

One More Time With Feeling

Przede wszystkim chciałbym Ci podrzucić listę rzeczy wartych przeczytania, a puszczonych przeze mnie w eter już jakiś czas temu. Być może dzięki nim sobie coś istotnego przypomnisz? Serio, spojrzenie na te bogate w atrakcje teksty i multimedia może przynieść Ci jedynie korzyści!

O, na przykład online’owy kompozytor elektroniki!  Albo zestawienie dwóch filmików opisujących tempo rozwoju otaczającego nas świata? A może zamiast tego wolisz poświęcić wspomniany już tydzień na zgłębianie nieokiełznanych zasobów mojej zupki tudzież odkrywanie nowych metod na bycie pomocnym w sieci? Opcji jest dużo. A w rozważaniu każdej z nich pomoże Ci na pewno spora już biblioteka poleconej przeze mnie muzyki.

Krótka piłka

A to nie koniec! Startujemy bowiem z czymś zupełnie nowym! Zależy mi bardzo na kontakcie z Tobą, więc zdecydowałem się skatalizować delikatnie proces wymiany informacji między nami eksperymentując z pomysłem notek będących odpowiedziami na Wasze pytania.

Nurtuje Cię fenomen jakiejś gwiazdy? Nie masz pojęcia jaki film lub muzykę przygotować na romantyczny wieczór z chłopakiem? Zawsze byłeś ciekaw co Ci przypomina motyw z gry komputerowej jeszcze z czasów grania u kumpli w akademiku? Proszę, napisz do mnie! Jeśli Twoje pytanie wyda mi się ciekawe przygotuję w ramach odpowiedzi konkretny, ładny i rozkładający zagadnienie na czynniki pierwsze felieton :)

Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz! A tym czasem się żegnam i łapiemy kontakt w przyszły weekend (jeśli jeszcze nie miało to miejsca, koniecznie dodaj do obserwowanych mój kanał RSS, dzięki temu od razu się dowiesz, że wróciłem).

Autorem zdjęcia w nagłówku jest cendol.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies