Autor: Andrzej Tucholski | 12 września 2010 | Komentarze:

Tydzień Offline

Nie mam w zwyczaju publikować notek poprzez terminarz, choć silniki blogowe WordPressa są w taką opcję zaopatrzone. Mógłbym Ci teraz naskrobać ze dwa – trzy krótkie teksty poświęcone muzyce i ustawić je co drugi dzień; udawać, że cały czas tu jestem. Ale nie umiem jakoś aktualizować bloga bez możliwości żywej wymiany komentarzy z Tobą, mój drogi Czytelniku. Dlatego też, w związku z moim zaczynającym się jutro, tygodniowym wyjazdem w miejsce dalekie od wszelkiej cywilizacji, zaplanowałem Ci tylko tę jedną notkę. Ale za to dającą ile zabawy!

One More Time With Feeling

Przede wszystkim chciałbym Ci podrzucić listę rzeczy wartych przeczytania, a puszczonych przeze mnie w eter już jakiś czas temu. Być może dzięki nim sobie coś istotnego przypomnisz? Serio, spojrzenie na te bogate w atrakcje teksty i multimedia może przynieść Ci jedynie korzyści!

O, na przykład online’owy kompozytor elektroniki!  Albo zestawienie dwóch filmików opisujących tempo rozwoju otaczającego nas świata? A może zamiast tego wolisz poświęcić wspomniany już tydzień na zgłębianie nieokiełznanych zasobów mojej zupki tudzież odkrywanie nowych metod na bycie pomocnym w sieci? Opcji jest dużo. A w rozważaniu każdej z nich pomoże Ci na pewno spora już biblioteka poleconej przeze mnie muzyki.

Krótka piłka

A to nie koniec! Startujemy bowiem z czymś zupełnie nowym! Zależy mi bardzo na kontakcie z Tobą, więc zdecydowałem się skatalizować delikatnie proces wymiany informacji między nami eksperymentując z pomysłem notek będących odpowiedziami na Wasze pytania.

Nurtuje Cię fenomen jakiejś gwiazdy? Nie masz pojęcia jaki film lub muzykę przygotować na romantyczny wieczór z chłopakiem? Zawsze byłeś ciekaw co Ci przypomina motyw z gry komputerowej jeszcze z czasów grania u kumpli w akademiku? Proszę, napisz do mnie! Jeśli Twoje pytanie wyda mi się ciekawe przygotuję w ramach odpowiedzi konkretny, ładny i rozkładający zagadnienie na czynniki pierwsze felieton :)

Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz! A tym czasem się żegnam i łapiemy kontakt w przyszły weekend (jeśli jeszcze nie miało to miejsca, koniecznie dodaj do obserwowanych mój kanał RSS, dzięki temu od razu się dowiesz, że wróciłem).

Autorem zdjęcia w nagłówku jest cendol.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

Mój pierwszy e-book: “Pomysł na siebie w tydzień 21 narzędzi, by osiągnąć cel“już w sprzedaży! Jeśli szukasz pomysłu na siebie, kręcisz się w kółko lub potrzebujesz zmiany – przywożę rozwiązanie. A raczej: 140 stron rozwiązań.

Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel (e-book)

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!