Ty Też Otwierasz Drzwi Ciosem Kung Fu?

 

Mam dla Ciebie coś przyjemnego na sam początek dnia. Taki szybki kawałek, idealny do puszczenia w tle, podczas mycia zębów lub dopijania porannej kawy, zanim się zrobi do końca widno za oknem. Dorzuci on Twoim bateryjkom te codziennie brakujące kilkanaście voltów wymaganych do sensownego rozbudzenia umysłu. Uśmiechnie Cię na kilka godzin! Zawiera Cee Lo Greena (którego już znasz!), Jacka Blacka, drobne nutki disco i bardzo duże ilości perfekcyjnego Kung Fu. Brzmi ciekawie?

Jasne, że tak!

Nie wahaj się zatem już dłużej, pozostaw wszystkie dotychczasowe myśli i kontynuuj przerwaną na czas czytania tej notki czynność nucąc pod nosem ewribadi is kung fu fajting! Wskocz w bluzkę lub koszulę i spodnie (naraz!) wypracowanym latami ascetycznych treningów podskokiem, zawiąż sznurówki butów używając siły woli! Podrzuć do góry szalik po spirali i jednym, płynnym wejściem wejdź w sam środek, robiąc sobie na szyi profesjonalną kokardkę! Wyrzuć przez okno czapkę i w mnisim stylu dobiegnij do niej regularną drogą (oczywiście nie zapomnij zamknąć drzwi na klucz!), tak, aby upadła już na Twoją głowę!

A potem, wytrzymując pełne zazdrości spojrzenia ludzi dookoła, podąż swoją drogą.

Zostawił w dojo Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies