Tune it – Nudge

 

Masz czasem ochotę stworzyć samodzielnie kawałek? Chodzi Ci po głowie od rana nie znana nikomu innemu melodia będąca czymś pomiędzy arią z Traviaty a maniakalno-rockowym refrenem z repertuaru The Hives? Oczywiście, że się takie akcje zdarzają. Przecież to norma. I dlatego też sprawiam Ci własnie nieziemską przyjemność prezentując flashową ni to grę, ni to aplikację. O co w niej biega? Złapiesz w parę sekund. Czy Ci się spodoba? Nieziemsko.

Miłej zabawy:

Autorem zdjęcia z nagłówka jest ros.

Sampluje Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies