Tune it – Nudge

 

Masz czasem ochotę stworzyć samodzielnie kawałek? Chodzi Ci po głowie od rana nie znana nikomu innemu melodia będąca czymś pomiędzy arią z Traviaty a maniakalno-rockowym refrenem z repertuaru The Hives? Oczywiście, że się takie akcje zdarzają. Przecież to norma. I dlatego też sprawiam Ci własnie nieziemską przyjemność prezentując flashową ni to grę, ni to aplikację. O co w niej biega? Złapiesz w parę sekund. Czy Ci się spodoba? Nieziemsko.

Miłej zabawy:

Autorem zdjęcia z nagłówka jest ros.

Sampluje Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies