Tune it – Nudge

 

Masz czasem ochotę stworzyć samodzielnie kawałek? Chodzi Ci po głowie od rana nie znana nikomu innemu melodia będąca czymś pomiędzy arią z Traviaty a maniakalno-rockowym refrenem z repertuaru The Hives? Oczywiście, że się takie akcje zdarzają. Przecież to norma. I dlatego też sprawiam Ci własnie nieziemską przyjemność prezentując flashową ni to grę, ni to aplikację. O co w niej biega? Złapiesz w parę sekund. Czy Ci się spodoba? Nieziemsko.

Miłej zabawy:

Autorem zdjęcia z nagłówka jest ros.

Sampluje Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies