Tie incoming!

 

Już Ci o nadchodzącym Międzynarodowym Dniu Wdziewania Garniturów ostatnio pisałem. Zdominuje on nasze dotychczasowe życia już za jedyne pięć dni, więc na ostatnie przygotowania nie zostało wiele wolnego. Choć osobie niewprawionej jeszcze w arkana sztuki eleganckiego ubioru czas ten może jawić się wystarczającym do ogarnięcia pasującego kompletu, tak nie jest. Zostało dosłownie parę chwil. A ja nie byłbym sobą bez delikatnego podkręcenia sytuacji. Otóż z okazji zbliżająceg się 13 października bieżącego roku mam dla Ciebie niespodziankę. Małą, ale za to quite awesome.

Zgodnie z platynową zasadą rządzącą otaczającym nas światem, obok globalnego wezwania do stawienia się jednego dnia w swoim najlepszym stroju nie można przejść obojętnie. Implikując to z kolejną maksymą (brzmiącą tym razem krawatów nigdy mało) wychodzi nam wniosek absolutny – najbliższa środa (lśniąca na horyzoncie niczym wstające słońce) jest idealnym dniem do sprawienia sobie zupełnie nowego, perfekcyjnie dobranego akcesorium.

Tym samym zapowiadam konkurs organizowany wespół z oferującym produkty najwyższej jakości sklepem KrawatyJedwabne.pl, który to, rozumiejąc fundament naszej wiary w jakość ubioru, ufundował dla zwycięzcy pierwszorzędny krawat z czystego jedwabiu!

Jest to ekskluzywny towar, którego wartość zrozumieją jedynie Ci obdarzeni najbardziej wysublimowanym gustem. Kusi Cię taki mieć? Zalecam ostrożność. To nieskazitelne połączenie stalowego błękitu materiału z wyrachowaną bielą grochów potrafi być zabójcze.

Jeśli jednak wydaje Ci się, że podołasz wyzwaniu i godzisz się dostać na przełomie najbliższych tygodni agresywny telefon z lokalnego urzędu pocztowego (sądzisz, że obsługa placówki odda Ci paczkę o takim poziomie mocy zeń promieniującej bez walki na broń ostrą i azjatyckie sztuki walki zabronione przez Konwencję Genewską?), koniecznie zapisz sobie w kalendarzu, aby wpaść na mojego bloga już w ten poniedziałek. Dlaczego?

Dowiesz się w poniedziałek. Sugeruję jedynie przygotować swój garnitur wcześniej. Przyda się.

Stay tuned,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies