Tie incoming!

 

Już Ci o nadchodzącym Międzynarodowym Dniu Wdziewania Garniturów ostatnio pisałem. Zdominuje on nasze dotychczasowe życia już za jedyne pięć dni, więc na ostatnie przygotowania nie zostało wiele wolnego. Choć osobie niewprawionej jeszcze w arkana sztuki eleganckiego ubioru czas ten może jawić się wystarczającym do ogarnięcia pasującego kompletu, tak nie jest. Zostało dosłownie parę chwil. A ja nie byłbym sobą bez delikatnego podkręcenia sytuacji. Otóż z okazji zbliżająceg się 13 października bieżącego roku mam dla Ciebie niespodziankę. Małą, ale za to quite awesome.

Zgodnie z platynową zasadą rządzącą otaczającym nas światem, obok globalnego wezwania do stawienia się jednego dnia w swoim najlepszym stroju nie można przejść obojętnie. Implikując to z kolejną maksymą (brzmiącą tym razem krawatów nigdy mało) wychodzi nam wniosek absolutny – najbliższa środa (lśniąca na horyzoncie niczym wstające słońce) jest idealnym dniem do sprawienia sobie zupełnie nowego, perfekcyjnie dobranego akcesorium.

Tym samym zapowiadam konkurs organizowany wespół z oferującym produkty najwyższej jakości sklepem KrawatyJedwabne.pl, który to, rozumiejąc fundament naszej wiary w jakość ubioru, ufundował dla zwycięzcy pierwszorzędny krawat z czystego jedwabiu!

Jest to ekskluzywny towar, którego wartość zrozumieją jedynie Ci obdarzeni najbardziej wysublimowanym gustem. Kusi Cię taki mieć? Zalecam ostrożność. To nieskazitelne połączenie stalowego błękitu materiału z wyrachowaną bielą grochów potrafi być zabójcze.

Jeśli jednak wydaje Ci się, że podołasz wyzwaniu i godzisz się dostać na przełomie najbliższych tygodni agresywny telefon z lokalnego urzędu pocztowego (sądzisz, że obsługa placówki odda Ci paczkę o takim poziomie mocy zeń promieniującej bez walki na broń ostrą i azjatyckie sztuki walki zabronione przez Konwencję Genewską?), koniecznie zapisz sobie w kalendarzu, aby wpaść na mojego bloga już w ten poniedziałek. Dlaczego?

Dowiesz się w poniedziałek. Sugeruję jedynie przygotować swój garnitur wcześniej. Przyda się.

Stay tuned,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies