Szybki konkurs! [wyniki]

 

Pomimo zaczynających się już za lekko ponad dwanaście godzin matur mam dla Was błyskawiczną niespodziankę. Otóż możecie na przełomie najbliższego tygodnia wygrać dowolny polski e-book z całej oferty naszego dzisiejszego współorganizatora – Nexto.pl. Znajdziecie tam literaturę z zakresu biznesu, psychologii, marketingu, ekonomii, kultury i wielu innych. Dlatego też serdecznie zapraszam!

Zasady są proste. Otóż warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest opublikowanie ze swojego konta na Blipie lub Twitterze informacji (wraz z odnośnikiem!) o trwającym u mnie konkursie oraz pochwalić się linkiem do tej wypowiedzi w komentarzach poniżej. Możesz spróbować napisać coś autorskiego, możesz też po prostu skopiować tekst poniżej (nie ma to wpływu na Twoje szanse) i kliknąć “Wyślij”. Zabierze Ci to niecałe dziesięć sekund a zyskasz szansę na profesjonalną publikację wartą często niemałe pieniądze. A oto i konkursowa treść:

Zapraszam do konkursu na Tucholski.eu – http://tucholski.eu/2010/szybki-konkurs/ – do wygrania dowolny ebook z bogatej oferty!

Wieczorem, w niedzielę 9 maja, zamykam możliwość dodawania nowych komentarzy pod notką i wysyłam autorowi losowo wybranego komentarza kod na pobranie dowolnego ebooka.

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia!

Edit: Kod na pobranie darmowego ebooka z oferty Nexto.pl wędruje do Adama. Gratuluję!

Zdjęcie w nagłówku jest autorstwa garytamin.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies