Szybki konkurs! [wyniki]

 

Pomimo zaczynających się już za lekko ponad dwanaście godzin matur mam dla Was błyskawiczną niespodziankę. Otóż możecie na przełomie najbliższego tygodnia wygrać dowolny polski e-book z całej oferty naszego dzisiejszego współorganizatora – Nexto.pl. Znajdziecie tam literaturę z zakresu biznesu, psychologii, marketingu, ekonomii, kultury i wielu innych. Dlatego też serdecznie zapraszam!

Zasady są proste. Otóż warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest opublikowanie ze swojego konta na Blipie lub Twitterze informacji (wraz z odnośnikiem!) o trwającym u mnie konkursie oraz pochwalić się linkiem do tej wypowiedzi w komentarzach poniżej. Możesz spróbować napisać coś autorskiego, możesz też po prostu skopiować tekst poniżej (nie ma to wpływu na Twoje szanse) i kliknąć “Wyślij”. Zabierze Ci to niecałe dziesięć sekund a zyskasz szansę na profesjonalną publikację wartą często niemałe pieniądze. A oto i konkursowa treść:

Zapraszam do konkursu na Tucholski.eu – http://tucholski.eu/2010/szybki-konkurs/ – do wygrania dowolny ebook z bogatej oferty!

Wieczorem, w niedzielę 9 maja, zamykam możliwość dodawania nowych komentarzy pod notką i wysyłam autorowi losowo wybranego komentarza kod na pobranie dowolnego ebooka.

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia!

Edit: Kod na pobranie darmowego ebooka z oferty Nexto.pl wędruje do Adama. Gratuluję!

Zdjęcie w nagłówku jest autorstwa garytamin.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies