Samotny blues, czyli coś nowego

 

Przyjemny wieczór. Dzięki pewnym szerzej zakrojonym planom dotyczącym mojego pozostałego internetowego projektu dorwałem się do biblioteki prześlicznych tematów graficznych dla blogów opartych o silnik WordPress. Widzicie pierwsze rezultaty. Dorwałem się również do melodii, która chodziła mi po głowie już od kilku tygodni. A teraz słucham jej w kółko.

Towarzyszy mi przy ostatnich poprawkach do nowego wyglądu mojej strony. Z powodu kilkunastu drobnych niesnasek z kodem skryptu musiałem wyciąć parę przyjemnych gadżetów ze strony głównej, ale już wkrótce będą nań w pełni i oficjalnie. Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jest lżej, o podobnym wydźwięku, odrobinę poważniej. Jakoś jakby spokojniej. Ciszej.

Bardzo mi się podoba.

Tak samo jak i spokojem ujmuje mnie wspomniany wyżej utwór. Zwie się Maggot Brain i pochodzi od muzyków ze składu Funkadelic. Znany zespół. Nieznana melodia. Rozpaczliwy, samotny blues grany na przestrojonej gitarze przy cichym, monotonnym akompaniamencie. Coś pięknego. Ma klimat, ma emocje, ma historię.

Zakochasz się.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies