Przerwa do połowy maja

 

W poczekalni czeka blisko dziesięć tekstów. Trzy Open’erowe, kilka różnorakich – o muzyce, sprzęcie, nawet coś o filmach by się znalazło. Mógłbym je wrzucać co kilka dni, ale nie jestem fanem półśrodków. Nie są to felietony lub recenzje przejrzane, dopieszczone i poprawione do granic pietyzmu. A tylko takie trafiają do ostatecznej publikacji. Dlatego też ogłaszam chwilową przerwę w aktywności na blogu.

Przerwę związaną ze zbliżającymi się maturami. Został do nich tydzień i, co już milsze, w moim wykonaniu, jedynie dwa tygodnie potrwają. W okolicach dnia czternastego maja wracam bowiem z tekstami i, oprócz nadganiania kolejki prezentacji zespołów z lipcowego Heineken Festivalu, przygotowane mam dla Ciebie coś dodatkowego. Spodoba Ci się!

A tymczasem życz mi szczęścia i widzimy się wkrótce.

Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies