Przerwa do połowy maja

 

W poczekalni czeka blisko dziesięć tekstów. Trzy Open’erowe, kilka różnorakich – o muzyce, sprzęcie, nawet coś o filmach by się znalazło. Mógłbym je wrzucać co kilka dni, ale nie jestem fanem półśrodków. Nie są to felietony lub recenzje przejrzane, dopieszczone i poprawione do granic pietyzmu. A tylko takie trafiają do ostatecznej publikacji. Dlatego też ogłaszam chwilową przerwę w aktywności na blogu.

Przerwę związaną ze zbliżającymi się maturami. Został do nich tydzień i, co już milsze, w moim wykonaniu, jedynie dwa tygodnie potrwają. W okolicach dnia czternastego maja wracam bowiem z tekstami i, oprócz nadganiania kolejki prezentacji zespołów z lipcowego Heineken Festivalu, przygotowane mam dla Ciebie coś dodatkowego. Spodoba Ci się!

A tymczasem życz mi szczęścia i widzimy się wkrótce.

Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies