Przerwa do połowy maja

 

W poczekalni czeka blisko dziesięć tekstów. Trzy Open’erowe, kilka różnorakich – o muzyce, sprzęcie, nawet coś o filmach by się znalazło. Mógłbym je wrzucać co kilka dni, ale nie jestem fanem półśrodków. Nie są to felietony lub recenzje przejrzane, dopieszczone i poprawione do granic pietyzmu. A tylko takie trafiają do ostatecznej publikacji. Dlatego też ogłaszam chwilową przerwę w aktywności na blogu.

Przerwę związaną ze zbliżającymi się maturami. Został do nich tydzień i, co już milsze, w moim wykonaniu, jedynie dwa tygodnie potrwają. W okolicach dnia czternastego maja wracam bowiem z tekstami i, oprócz nadganiania kolejki prezentacji zespołów z lipcowego Heineken Festivalu, przygotowane mam dla Ciebie coś dodatkowego. Spodoba Ci się!

A tymczasem życz mi szczęścia i widzimy się wkrótce.

Twój bloger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies