Pełno dobrych porad

 

Ruszył jakiś czas temu nietypowy portal. Możesz w nim pisać porady. Wpisujesz w rameczkę nagłówka Jak zrobić cokolwiek, uzupełniasz krok po kroku informacje, dodajesz zdjęcia i uwagi dodatkowe. A potem publikujesz i cieszysz się, że może uda się komuś pomóc. Bo wśród przepisów na ciasta, informatycznych ciągów poleceń tudzież ułatwiaczy dla młodych mam znajdują się posty w stylu: Jak szybko, łatwo i bezpiecznie pomóc potrzebującym przez Internet. A to jest już coś nietypowego.

Portal zwie się Zaradni.pl i jest oparty o content tworzony przez użytkowników. Animuje całą ekipę przy pomocy różnorakich konkursów (takich jak niedawno zakończony, na najlepszą poradę kulinarną. W którym to miał przyjemność wygrać Twój ulubiony blogger) oraz ciekawego programu partnerskiego. Powoduje to szybki rozrost katalogu dostępnych porad, których kolejne dziesiątki są dodawane każdego dnia.

Wkręciłem się w pisanie porad całkiem konkretnie, czego efekty możecie podziwiać na poniższej liście:

Możesz pisać o czym chcesz. Możesz na tym trochę zyskać, możesz pomóc innym. Możesz stworzyć kolejną cegiełkę wypełniającą Internet wartościowymi poradami. Warto poświęcić parę chwil na zapoznanie się z możliwościami tego serwisu. Przyjemna sprawa.

Autorem zdjęcia z nagłówka jest sgback.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies