Pełno dobrych porad

 

Ruszył jakiś czas temu nietypowy portal. Możesz w nim pisać porady. Wpisujesz w rameczkę nagłówka Jak zrobić cokolwiek, uzupełniasz krok po kroku informacje, dodajesz zdjęcia i uwagi dodatkowe. A potem publikujesz i cieszysz się, że może uda się komuś pomóc. Bo wśród przepisów na ciasta, informatycznych ciągów poleceń tudzież ułatwiaczy dla młodych mam znajdują się posty w stylu: Jak szybko, łatwo i bezpiecznie pomóc potrzebującym przez Internet. A to jest już coś nietypowego.

Portal zwie się Zaradni.pl i jest oparty o content tworzony przez użytkowników. Animuje całą ekipę przy pomocy różnorakich konkursów (takich jak niedawno zakończony, na najlepszą poradę kulinarną. W którym to miał przyjemność wygrać Twój ulubiony blogger) oraz ciekawego programu partnerskiego. Powoduje to szybki rozrost katalogu dostępnych porad, których kolejne dziesiątki są dodawane każdego dnia.

Wkręciłem się w pisanie porad całkiem konkretnie, czego efekty możecie podziwiać na poniższej liście:

Możesz pisać o czym chcesz. Możesz na tym trochę zyskać, możesz pomóc innym. Możesz stworzyć kolejną cegiełkę wypełniającą Internet wartościowymi poradami. Warto poświęcić parę chwil na zapoznanie się z możliwościami tego serwisu. Przyjemna sprawa.

Autorem zdjęcia z nagłówka jest sgback.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies