Pełno dobrych porad

 

Ruszył jakiś czas temu nietypowy portal. Możesz w nim pisać porady. Wpisujesz w rameczkę nagłówka Jak zrobić cokolwiek, uzupełniasz krok po kroku informacje, dodajesz zdjęcia i uwagi dodatkowe. A potem publikujesz i cieszysz się, że może uda się komuś pomóc. Bo wśród przepisów na ciasta, informatycznych ciągów poleceń tudzież ułatwiaczy dla młodych mam znajdują się posty w stylu: Jak szybko, łatwo i bezpiecznie pomóc potrzebującym przez Internet. A to jest już coś nietypowego.

Portal zwie się Zaradni.pl i jest oparty o content tworzony przez użytkowników. Animuje całą ekipę przy pomocy różnorakich konkursów (takich jak niedawno zakończony, na najlepszą poradę kulinarną. W którym to miał przyjemność wygrać Twój ulubiony blogger) oraz ciekawego programu partnerskiego. Powoduje to szybki rozrost katalogu dostępnych porad, których kolejne dziesiątki są dodawane każdego dnia.

Wkręciłem się w pisanie porad całkiem konkretnie, czego efekty możecie podziwiać na poniższej liście:

Możesz pisać o czym chcesz. Możesz na tym trochę zyskać, możesz pomóc innym. Możesz stworzyć kolejną cegiełkę wypełniającą Internet wartościowymi poradami. Warto poświęcić parę chwil na zapoznanie się z możliwościami tego serwisu. Przyjemna sprawa.

Autorem zdjęcia z nagłówka jest sgback.

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies