Patrzenie Się W Stylu Kung Fu

 

Jeśli już mam ochotę coś obejrzeć to po prostu oglądam. Od początku do końca, bez żadnych udziwnień. Czasem jedynie trzeba mi wcisnąć pauzę, żebym się wyśmiał w spokoju z akurat obejrzanej sceny, ale to sporadyczne przypadki. Była jednakże pojedyncza, legendarna już w niektórych kręgach sytuacja, że zwyczajnie odmawiałem współpracy przy dalszym seansie bez uprzedniego obejrzenia kilkanaście razy samego intra. Najlepszego intra w historii kinematografii.

Tak. To była Kung Fu Panda. A wiesz, że wychodzi dwójka?

Ledwie kilkanaście dni temu cieszyłem się na oficjalny teledysk promujący remake legendarnej piosenki disco występującej w absolutnie rewelacyjnej kreskówce o mającej potężne aspiracje Pandzie. Gdybym usiadł nad kalendarzem to pewnie bym zaczął przeczuwać, że jakoś niebawem wyjdzie sequel, przecież jedynka była sporym sukcesem, a trochę czasu zdążyło w międzyczasie upłynąć. Ale nie miałem jakoś do takowej czynności motywacji – stąd też podesłany mi znienacka trailer (dzięki, Marysiu! :) absolutnie wysadził mnie razem z krzesełkiem z pokoju. Jeno kubek z parującą herbatą się ostał.

Filmik absolutnie nic ciekawego nie pokazuje (przy czym, hej, przecież to Kung Fu Panda!), ani dobrej muzyki (ho, ho, ho, hooooo) ani wielu scen ani nawet grama zdradzonej fabuły (haczapui!). Pokazuje za to śpiewającego sobie głosem Jacka Blacka Po wyzywającego Cię na… Na co? Przekonaj się!

Bez mrugnięcia okiem podrzucił Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies