Open’er

 

Zbliża się chyba największy polski festiwal dobrego brzmienia. Już za niecałe dwadzieścia tygodni lotnisko Gdynia-Kosakowo wypełni się po brzegi fanami rocka, elektro, popu, dowolnie rozumianego indie i masy innych gatunków. Będą tam, zbiorczo mówiąc, fani genialnej muzyki, z którym każdym jednym znajdzie się jakiś wspólny temat do rozmowy.

Pogowanie przed sceną będzie trwało całe godziny a spanie zostanie chwilowo odwieszone na kołek jako czynność niekonieczna. Wiesz, co to oznacza.

Zbliża się Heineken Open’er Festival 2010.

Zbliża się też cykl felietonów jemu poświęconych. Seria krótkich tekstów o zespołach wyposażona w zwyczajowe parę słów o ich flagowych kawałkach startuje już od tej soboty. Będzie co poczytać. Dlatego też, stay tuned.

A w międzyczasie, moja ulubiona z reklam Heinekena. Jeśli znasz – z chęcią obejrzysz jeszcze raz. Jeśli nie – no cóż – pokochasz w kilkanaście setnych sekundy (gdzie wymiatający Cobrastyle jako tło do fenomenalnie wykonanego spotu broni się samodzielnie). Przyjemnego oglądania. A my się widzimy już za trzy dni.

Wszystkie odcinki cyklu Open’er dostępne są tutaj.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies