Open’er

 

Zbliża się chyba największy polski festiwal dobrego brzmienia. Już za niecałe dwadzieścia tygodni lotnisko Gdynia-Kosakowo wypełni się po brzegi fanami rocka, elektro, popu, dowolnie rozumianego indie i masy innych gatunków. Będą tam, zbiorczo mówiąc, fani genialnej muzyki, z którym każdym jednym znajdzie się jakiś wspólny temat do rozmowy.

Pogowanie przed sceną będzie trwało całe godziny a spanie zostanie chwilowo odwieszone na kołek jako czynność niekonieczna. Wiesz, co to oznacza.

Zbliża się Heineken Open’er Festival 2010.

Zbliża się też cykl felietonów jemu poświęconych. Seria krótkich tekstów o zespołach wyposażona w zwyczajowe parę słów o ich flagowych kawałkach startuje już od tej soboty. Będzie co poczytać. Dlatego też, stay tuned.

A w międzyczasie, moja ulubiona z reklam Heinekena. Jeśli znasz – z chęcią obejrzysz jeszcze raz. Jeśli nie – no cóż – pokochasz w kilkanaście setnych sekundy (gdzie wymiatający Cobrastyle jako tło do fenomenalnie wykonanego spotu broni się samodzielnie). Przyjemnego oglądania. A my się widzimy już za trzy dni.

Wszystkie odcinki cyklu Open’er dostępne są tutaj.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies