Autor: Andrzej Tucholski | 18 stycznia 2010 | Komentarze:
Tematy:

No, ekipa, pomagamy!

Co tu dużo mówić. Jest sobie Zuzia, która nie jest sobie taką zwykłą dziewczynką. Jest dziewczynką zuchem, przeżyła bowiem poród z ekstremalnymi komplikacjami. Uszkodziła sobie jednakże wówczas splot ramienny i ma pełen bezwład lewej rączki.

Ona już udowodniła, że radzi sobie w nieokiełznanie trudnych sytuacjach. Teraz nasza kolej ją wyręczyć i pomóc w kosztownej rehabilitacji. Widzisz, jak ładnie przybija Ci żółwika na fotce? Takiej fajnej dziewczynie byśmy nie pomogli piątakiem w leczeniu?

Bez żartów. Oczywiście, że pomożemy!

Pełen opis problemu znajdziesz na tym oto plakacie, stworzonym przez rodziców dziewczynki. Organizacją funduszy na rzecz Zuzi Sarwon zajmuje się oficjalnie Fundacja Splotu Ramiennego (występująca w Krajowym Rejestrze Sądowym, więc w pełni legalna i godna zaufania) i to właśnie z jej konta korzystamy przy przesyłaniu środków finansowych pomocnych przy rehabilitacji.

Szczegółów dotyczących przekazywania podatków lub innych cudów szukaj na wspomnianym już plakacie, ja Cię będę przede wszystkim namawiał do przesyłania zwykłych, drobnych kwot. Zrobienie przelewu trwa coś około pięciu minut. Poświęć ten czas.

Numer Konta: 97105010251000002238879981

Dane: Fundacja Splotu Ramiennego

ul. M Konopnickiej 1/189, Dziekanów Leśny

05-092 Łomianki

Tytułem: darowizna na leczenie Zuzanny Serwon

Poświęć te parę groszy. Jeśli każdy z czytających statystycznie notkę na moim blogu przeleje choć pięć  złotych, będziemy mogli pochwalić się uzbieraniem dobrze ponad 1000 złotych na rzecz Zuzi. Zakładając, że może niektórych z nas weźmie na większy gest, kwota będzie jeszcze bardziej epicka.

Dla Ciebie to jest piątak. Dla nas, tysiak i więcej. Dla niej, szansa na zdrowe życie.

Podoba się wizja fajnej, zdrowej dziewczynki grającej latem w siatkę dzięki Tobie?

No. To wiesz co robić :)

Sugeruje Twój blogger,

autograf

Cześć!
Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem oraz twórcą internetowym.

Pokażę Ci jak duży i praktyczny wpływ na człowieka ma psychologia. A także pogadamy o sposobach na ogarnięcie zabieganej codzienności w taki sposób, by życie było spokojne i bardzo udane. Znajdziesz tu lifestyle'owe tematy (seriale) płynnie połączone z praktycznymi poradami (jak się nie spóźnić przez seriale). Zapraszam!

Rozpocznij ogarnięcie!

Przy okazji, napisałem serial.Co prawda nie taki prawdziwy, do telewizji, ale za to za darmo. "Umowy Śmieciowe" w formie powieści w odcinkach opowiadają historię Hanny Wróbel. Dziewczyna przyjeżdża do Warszawy do pracy i już pierwszego dnia wszystko idzie dokładnie nie tak, jak sobie zaplanowała. Walczy więc nie tylko o wymarzony etat, ale też z własnymi słabościami. I z sercem. I z przyjaciółmi. I z losowymi problemami. I z pogodą. I, bądźmy szczerzy, ze wszystkim innym.

Życie w wielkim mieście nie jest proste.

Powstaje zatem pytanie: czy starczy jej na ogarnięcie tych wszystkich dramatów kawy?


Obejrzyj Przeczytaj odcinek pilotażowy

Aha, nagrałem też kurs.Kurs uczenia się dla dorosłych to kompleksowe szkolenie uczące jak się uczyć. 17 lekcji wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować własny system nauki. Dzięki niemu przyswoisz psychologiczne podstawy uwagi i pamięci. Nauczysz się korzystać z najlepszych sposobów na efektywną naukę i technik pamięciowych. Zajmiemy się też motywacją i zachowywaniem spokoju w obliczu wyzwań. A wszystko podane tak, by maksymalizować mocne strony uczenia się w przypadku osoby dorosłej.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs opiera się o moją autorską strategię PROPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

I to nie jeden kurs!"Ogarnij maturę w tydzień" to kompletny kurs, który dzięki 7 lekcjom wideo tłumaczy od początku do końca jak zbudować system nauki do matur. Dzięki niemu nauczysz się uczyć, rozplanujesz starania, nie zmarnujesz czasu a nawet zrobimy tak, by się za bardzo nie stresować. Każda prezentowana w nim porada została przetestowana wiele razy i pochodzi z mojego doświadczenia, a także jest oparta o naukę. I co najważniejsze - działa. Tak zwyczajnie.

Mówiąc krótko: zawarłem w nim całość mojego prywatnego systemu do ogarniania rzeczywistości.

Kurs został objęty patronatem merytorycznym Uniwersytetu SWPS.


Przeczytaj Obejrzyj kurs

Pobierz darmowe materiały do ogarnięcia życia
i dołącz do 4 000+ odbiorców newslettera!

Gdy się zapiszesz to od razu dostaniesz w prezencie:

  • pierwszeństwo w dostępie do najnowszych artykułów
  • 7 plakatów rozwijających materiały z bloga
  • 3 excele przydatne w ogarnianiu życia
  • moją prezentację z TEDx
  • a także kolejne materiały!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam
zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o nowościach,
promocjach, produktach i usługach Andrzeja Tucholskiego.
Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog od lat należy do ścisłej czołówki polskich współprac komercyjnych z influencerami. Zrealizowałem na nim z sukcesem kilkadziesiąt akcji, z których każda wywołała pozytywne reakcje u moich Czytelników oraz zrealizowała postawione przez Klienta cele.

Zawsze jestem gotów porozmawiać o kolejnej, z której potem będziemy dumni :)

KRÓTKO O BLOGU

AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle'owy blog ekspercki o psychologii. Prowadzę go od 2009 roku.

Piszę na nim o praktycznym wpływie psychologii na człowieka. I o tym, jak ogarnąć zabieganą codzienność w taki sposób, by życie było spokojne i udane.

Życzę Ci bardzo udanego dnia!.

Informacja

Żadnej treści na blogu nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam też takich przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem - psychiatrą lub terapeutą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!