No, ekipa, pomagamy!

 

Co tu dużo mówić. Jest sobie Zuzia, która nie jest sobie taką zwykłą dziewczynką. Jest dziewczynką zuchem, przeżyła bowiem poród z ekstremalnymi komplikacjami. Uszkodziła sobie jednakże wówczas splot ramienny i ma pełen bezwład lewej rączki.

Ona już udowodniła, że radzi sobie w nieokiełznanie trudnych sytuacjach. Teraz nasza kolej ją wyręczyć i pomóc w kosztownej rehabilitacji. Widzisz, jak ładnie przybija Ci żółwika na fotce? Takiej fajnej dziewczynie byśmy nie pomogli piątakiem w leczeniu?

Bez żartów. Oczywiście, że pomożemy!

Pełen opis problemu znajdziesz na tym oto plakacie, stworzonym przez rodziców dziewczynki. Organizacją funduszy na rzecz Zuzi Sarwon zajmuje się oficjalnie Fundacja Splotu Ramiennego (występująca w Krajowym Rejestrze Sądowym, więc w pełni legalna i godna zaufania) i to właśnie z jej konta korzystamy przy przesyłaniu środków finansowych pomocnych przy rehabilitacji.

Szczegółów dotyczących przekazywania podatków lub innych cudów szukaj na wspomnianym już plakacie, ja Cię będę przede wszystkim namawiał do przesyłania zwykłych, drobnych kwot. Zrobienie przelewu trwa coś około pięciu minut. Poświęć ten czas.

Numer Konta: 97105010251000002238879981

Dane: Fundacja Splotu Ramiennego

ul. M Konopnickiej 1/189, Dziekanów Leśny

05-092 Łomianki

Tytułem: darowizna na leczenie Zuzanny Serwon

Poświęć te parę groszy. Jeśli każdy z czytających statystycznie notkę na moim blogu przeleje choć pięć  złotych, będziemy mogli pochwalić się uzbieraniem dobrze ponad 1000 złotych na rzecz Zuzi. Zakładając, że może niektórych z nas weźmie na większy gest, kwota będzie jeszcze bardziej epicka.

Dla Ciebie to jest piątak. Dla nas, tysiak i więcej. Dla niej, szansa na zdrowe życie.

Podoba się wizja fajnej, zdrowej dziewczynki grającej latem w siatkę dzięki Tobie?

No. To wiesz co robić :)

Sugeruje Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies