Nie zapomnisz tego

 

Czerwony Krzyż i Health Oslo zorganizowali akcję badającą słuch internautów. Przyznam się, że zajrzałem na stronę projektu dosyć ochoczo – słucham dużo muzyki i, nie ukrywam tego, lubię cieszyć się nią dosyć głośno. Martwię się o jakość mojego odbierania dźwięków. Dlatego podjąłem się testu niezwłocznie.

A to, co napotkałem po pierwszych paru bipnięciach kontrolnych, zwyczajnie pozbawiło mnie tchu. I nie, nie jest to żaden idiotyczny filmik w stylu “cisza, cisza, głośny huk i japa trupa”. Zostanie Ci pokazany rezultat badań. Zdziwisz się. I zdrowo zastanowisz.

Test do wzięcia tutaj, za link zaś dziękuję Natalii Hatalskiej.

(Fotka moja.) Z podziwem podrzuca Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies