Nie zapomnisz tego

 

Czerwony Krzyż i Health Oslo zorganizowali akcję badającą słuch internautów. Przyznam się, że zajrzałem na stronę projektu dosyć ochoczo – słucham dużo muzyki i, nie ukrywam tego, lubię cieszyć się nią dosyć głośno. Martwię się o jakość mojego odbierania dźwięków. Dlatego podjąłem się testu niezwłocznie.

A to, co napotkałem po pierwszych paru bipnięciach kontrolnych, zwyczajnie pozbawiło mnie tchu. I nie, nie jest to żaden idiotyczny filmik w stylu “cisza, cisza, głośny huk i japa trupa”. Zostanie Ci pokazany rezultat badań. Zdziwisz się. I zdrowo zastanowisz.

Test do wzięcia tutaj, za link zaś dziękuję Natalii Hatalskiej.

(Fotka moja.) Z podziwem podrzuca Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies