Nie zapomnisz tego

 

Czerwony Krzyż i Health Oslo zorganizowali akcję badającą słuch internautów. Przyznam się, że zajrzałem na stronę projektu dosyć ochoczo – słucham dużo muzyki i, nie ukrywam tego, lubię cieszyć się nią dosyć głośno. Martwię się o jakość mojego odbierania dźwięków. Dlatego podjąłem się testu niezwłocznie.

A to, co napotkałem po pierwszych paru bipnięciach kontrolnych, zwyczajnie pozbawiło mnie tchu. I nie, nie jest to żaden idiotyczny filmik w stylu “cisza, cisza, głośny huk i japa trupa”. Zostanie Ci pokazany rezultat badań. Zdziwisz się. I zdrowo zastanowisz.

Test do wzięcia tutaj, za link zaś dziękuję Natalii Hatalskiej.

(Fotka moja.) Z podziwem podrzuca Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies