Modernizacja bloga!

 

Z okazji pełnego rozpoczęcia wakacji (wreszcie jestem we własnym domu dłużej niż dwa dni z rzędu) postanowiłem zabrać się trochę za bloga. Jak widać na pierwszy rzut oka, przemodelowałem odrobinę jego wygląd. Jest teraz o wiele efektywniej i wygodniej. Opracowałem także nowe formy reklamy co zaowocuje już w bliskiej przyszłości większą ilością ekskluzywnych materiałów oraz konkursów. A to dopiero początek!

Roszady w menu oraz usprawnienie wyświetlania strony głównej to ingerencje jedynie techniczne. Reklama jest nie tyle zmianą ile włożeniem dodatkowego wysiłku w działanie istniejących kampanii oraz rozwinięcie ich o nowe gałęzie. W moim prywatnym rankingu o wiele istotniejszym dodatkiem jest dopiero co powstały, Facebookowy fanpage. Dzięki jednemu kliknięciu możesz teraz pokazać światu, że wybierasz Kulturę. Ramkę wyświetlającą podobnych Tobie fanów dobrej muzyki, kina i innych mediów znajdziesz także pod listą najnowszych notek, po prawej.

Wszystkie te działania mają na celu zagwarantowanie Ci nie tylko najszybszej i najwygodniejszej w obsłudze wersji strony, ale również zadbanie o najwyższą jakość i szeroką różnorodność publikacji. Mam więc nadzieję, że ocenisz wdrożone dzisiaj podrasowania pozytywnie.

Już na dniach wracam do regularnego pisania, wkrótce zaś czeka Cię parę niespodzianek.

Stay tuned.

Autorem zdjęcia jest lusi.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies