Just Awesome!

 

Mam dla Ciebie kolejnego pogromcę, którego będziesz gwizdać przez nadchodzący okres przy każdej jednej teoretycznie możliwej okazji. Pochodzi on z reklamy Discovery The World Is Just Awesome i jest jej tytułową piosenką. Jest też zarazem <wdech> naaaaaaaaaaajfajniejszą nutką zeszłych tygodni, która chodzi mi po głowie prawie non stop i nie mogę się powstrzymać od jej nucenia choćby nie wiem co (pozdrawiam ciepło wszystkich siedzących dookoła mnie na dzisiejszych wykładach :).

Żeby nie przedłużać – polecam osobno wersję rysunkową, ale dopiero jako uzupełnienie poniższego. No i koniecznie napisz mi w komentarzach, jak Ci się podoba, po pierwszych pięciu przesłuchaniach ;)

Autorem zdjęcia w nagłówku jest RasmusA.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies