Just Awesome!

 

Mam dla Ciebie kolejnego pogromcę, którego będziesz gwizdać przez nadchodzący okres przy każdej jednej teoretycznie możliwej okazji. Pochodzi on z reklamy Discovery The World Is Just Awesome i jest jej tytułową piosenką. Jest też zarazem <wdech> naaaaaaaaaaajfajniejszą nutką zeszłych tygodni, która chodzi mi po głowie prawie non stop i nie mogę się powstrzymać od jej nucenia choćby nie wiem co (pozdrawiam ciepło wszystkich siedzących dookoła mnie na dzisiejszych wykładach :).

Żeby nie przedłużać – polecam osobno wersję rysunkową, ale dopiero jako uzupełnienie poniższego. No i koniecznie napisz mi w komentarzach, jak Ci się podoba, po pierwszych pięciu przesłuchaniach ;)

Autorem zdjęcia w nagłówku jest RasmusA.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies