Just Awesome!

 

Mam dla Ciebie kolejnego pogromcę, którego będziesz gwizdać przez nadchodzący okres przy każdej jednej teoretycznie możliwej okazji. Pochodzi on z reklamy Discovery The World Is Just Awesome i jest jej tytułową piosenką. Jest też zarazem <wdech> naaaaaaaaaaajfajniejszą nutką zeszłych tygodni, która chodzi mi po głowie prawie non stop i nie mogę się powstrzymać od jej nucenia choćby nie wiem co (pozdrawiam ciepło wszystkich siedzących dookoła mnie na dzisiejszych wykładach :).

Żeby nie przedłużać – polecam osobno wersję rysunkową, ale dopiero jako uzupełnienie poniższego. No i koniecznie napisz mi w komentarzach, jak Ci się podoba, po pierwszych pięciu przesłuchaniach ;)

Autorem zdjęcia w nagłówku jest RasmusA.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies