John Irving w Polsce!

 

Wszystkich amatorów dobrej książki czeka w przyszłym tygodniu naprawdę nie lada gratka. Autor słynnego, dziwnego i do dzisiaj zmuszającego nawet wytrawnych wyjadaczy wyższej Kultury do chwili namysłu Świata według Garpa, jeden z najciekawszych pisarzy amerykańskich dwudziestego wieku już siódmego września odwiedzi stołeczne kino Atlantic! Czyżby części z Was właśnie zmieniały się plany na pewne nadchodzące popołudnie wraz z wieczorem?

John, po obejrzeniu razem z przybyłymi gośćmi ekranizacji wspomnianej przed chwilą książki, zasiądzie do rozmowy z Tomaszem Raczkiem na temat swojej najnowszej powieści. Będzie to świetna okazja do posłuchania o kulisach powstawania Ostatniej Nocy w Twisted River i, na co liczę bardziej, o życiu prywatnym i planach na przyszłość autora. Nie łudzę się, że kolejny tytuł wyjdzie spomiędzy rolek jego maszyny jakoś szybko, znam tempo, ale… Ale kto wie, może ma już jakieś pomysły.

No to co? Za kwadrans osiemnasta, siódmy września. Widzimy się?

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies