John Irving w Polsce!

 

Wszystkich amatorów dobrej książki czeka w przyszłym tygodniu naprawdę nie lada gratka. Autor słynnego, dziwnego i do dzisiaj zmuszającego nawet wytrawnych wyjadaczy wyższej Kultury do chwili namysłu Świata według Garpa, jeden z najciekawszych pisarzy amerykańskich dwudziestego wieku już siódmego września odwiedzi stołeczne kino Atlantic! Czyżby części z Was właśnie zmieniały się plany na pewne nadchodzące popołudnie wraz z wieczorem?

John, po obejrzeniu razem z przybyłymi gośćmi ekranizacji wspomnianej przed chwilą książki, zasiądzie do rozmowy z Tomaszem Raczkiem na temat swojej najnowszej powieści. Będzie to świetna okazja do posłuchania o kulisach powstawania Ostatniej Nocy w Twisted River i, na co liczę bardziej, o życiu prywatnym i planach na przyszłość autora. Nie łudzę się, że kolejny tytuł wyjdzie spomiędzy rolek jego maszyny jakoś szybko, znam tempo, ale… Ale kto wie, może ma już jakieś pomysły.

No to co? Za kwadrans osiemnasta, siódmy września. Widzimy się?

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies