International Suit Up Day!

 

Wszyscy fani Barney’a Stinsona z serialu How I Met Your Mother oficjalnie mają swoje święto. Mogą zacząć polerować swoje najlepsze buty, przymierzać z powrotem marynarkę i dopasowywać do koszuli krawat. A wiesz czemu? Bo dosłownie kilka tygodni dzieli nas od Międzynarodowego Dnia Wdziewania Garnituru. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. Bo można zapomnieć o własnych urodzinach. Ale nie o tym.

Ja już przygotowałem krawat. A Ty? ;)

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies