International Suit Up Day!

 

Wszyscy fani Barney’a Stinsona z serialu How I Met Your Mother oficjalnie mają swoje święto. Mogą zacząć polerować swoje najlepsze buty, przymierzać z powrotem marynarkę i dopasowywać do koszuli krawat. A wiesz czemu? Bo dosłownie kilka tygodni dzieli nas od Międzynarodowego Dnia Wdziewania Garnituru. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. Bo można zapomnieć o własnych urodzinach. Ale nie o tym.

Ja już przygotowałem krawat. A Ty? ;)

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies