Gemono! znowu wystartowało

Gry
 

Miło mi, i to bardzo, pochwalić Ci się powtórnym uruchomieniem mojego największego dotychczas projektu. Gemono.pl – bo o nim mowa – to strona z publicystyką dla Graczy bardzo wysokiej jakości, wzbogaconej multimediami, okazjonalnymi newsami i masą innych fajnych bajerów. Z różnych powodów w okolicach grudnia zawiesiła swoją działalność by lekko ponad godzinę temu wziąć zamach i rozkręcić się na nowo.

Tworzenie tekstów publikowanych potem na jej łamach to jedna z moich ciekawszych życiowych przygód. Łączy się z prowadzeniem redakcji naprawdę zdolnych, młodych Graczy oraz organizowaniem nam praktycznie tego wszystkiego, czym żyją prawdziwe, pełnowartościowe serwisy. A do tego rozwija się. Powolutku, wesoło, ale się rozwija. I zawsze gdy o tym myślę, mimowolnie się uśmiecham. Bo jest to coś pięknego.

Trochę się rozmarzyłem. Ale mam nadzieję, że i zachęciłem Cię tym samym do spojrzenia na Gemo!

Warto :)

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia warszawskie światła drogowe :)

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies