Gemono! znowu wystartowało

Gry
 

Miło mi, i to bardzo, pochwalić Ci się powtórnym uruchomieniem mojego największego dotychczas projektu. Gemono.pl – bo o nim mowa – to strona z publicystyką dla Graczy bardzo wysokiej jakości, wzbogaconej multimediami, okazjonalnymi newsami i masą innych fajnych bajerów. Z różnych powodów w okolicach grudnia zawiesiła swoją działalność by lekko ponad godzinę temu wziąć zamach i rozkręcić się na nowo.

Tworzenie tekstów publikowanych potem na jej łamach to jedna z moich ciekawszych życiowych przygód. Łączy się z prowadzeniem redakcji naprawdę zdolnych, młodych Graczy oraz organizowaniem nam praktycznie tego wszystkiego, czym żyją prawdziwe, pełnowartościowe serwisy. A do tego rozwija się. Powolutku, wesoło, ale się rozwija. I zawsze gdy o tym myślę, mimowolnie się uśmiecham. Bo jest to coś pięknego.

Trochę się rozmarzyłem. Ale mam nadzieję, że i zachęciłem Cię tym samym do spojrzenia na Gemo!

Warto :)

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia warszawskie światła drogowe :)

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies