Gemono! znowu wystartowało

Gry
 

Miło mi, i to bardzo, pochwalić Ci się powtórnym uruchomieniem mojego największego dotychczas projektu. Gemono.pl – bo o nim mowa – to strona z publicystyką dla Graczy bardzo wysokiej jakości, wzbogaconej multimediami, okazjonalnymi newsami i masą innych fajnych bajerów. Z różnych powodów w okolicach grudnia zawiesiła swoją działalność by lekko ponad godzinę temu wziąć zamach i rozkręcić się na nowo.

Tworzenie tekstów publikowanych potem na jej łamach to jedna z moich ciekawszych życiowych przygód. Łączy się z prowadzeniem redakcji naprawdę zdolnych, młodych Graczy oraz organizowaniem nam praktycznie tego wszystkiego, czym żyją prawdziwe, pełnowartościowe serwisy. A do tego rozwija się. Powolutku, wesoło, ale się rozwija. I zawsze gdy o tym myślę, mimowolnie się uśmiecham. Bo jest to coś pięknego.

Trochę się rozmarzyłem. Ale mam nadzieję, że i zachęciłem Cię tym samym do spojrzenia na Gemo!

Warto :)

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia warszawskie światła drogowe :)

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies