Furia Niemieckiego Chaosu

 

Lubię inteligentne reklamy nawiązujące treścią do różnych schematów kulturowych lub niebezpośrednich skojarzeń. A jeśli do tego są jeszcze nowatorskie w swojej formie – czysta radość (taka jak w przypadku słynnego spotu wydawnictwa DK). Dlatego też, choć na dzisiejszy dzień nie miałem przewidzianego żadnego tekstu, postanowiłem na chwilę zatrzymać się przy klawiaturze i jednak poniższą kreację Ci pokazać. Jest świetna!

Z zabawnym dystansem do swoich własnych korzeni spina w umyśle oglądającej ją osoby jedną z bardziej wylansowanych cech typowego niemieckiego charakteru z pozytywną oceną oferowanej przez Bank Forum bankowości. Przyjemne hasło wzbogacone o prostą, opartą o humor grę skojarzeń wypada tutaj naprawdę rewelacyjnie!

A jak się Tobie podoba? :)

Autorem zdjęcia z nagłówka jest markneub.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies