Furia Niemieckiego Chaosu

 

Lubię inteligentne reklamy nawiązujące treścią do różnych schematów kulturowych lub niebezpośrednich skojarzeń. A jeśli do tego są jeszcze nowatorskie w swojej formie – czysta radość (taka jak w przypadku słynnego spotu wydawnictwa DK). Dlatego też, choć na dzisiejszy dzień nie miałem przewidzianego żadnego tekstu, postanowiłem na chwilę zatrzymać się przy klawiaturze i jednak poniższą kreację Ci pokazać. Jest świetna!

Z zabawnym dystansem do swoich własnych korzeni spina w umyśle oglądającej ją osoby jedną z bardziej wylansowanych cech typowego niemieckiego charakteru z pozytywną oceną oferowanej przez Bank Forum bankowości. Przyjemne hasło wzbogacone o prostą, opartą o humor grę skojarzeń wypada tutaj naprawdę rewelacyjnie!

A jak się Tobie podoba? :)

Autorem zdjęcia z nagłówka jest markneub.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies