Furia Niemieckiego Chaosu

 

Lubię inteligentne reklamy nawiązujące treścią do różnych schematów kulturowych lub niebezpośrednich skojarzeń. A jeśli do tego są jeszcze nowatorskie w swojej formie – czysta radość (taka jak w przypadku słynnego spotu wydawnictwa DK). Dlatego też, choć na dzisiejszy dzień nie miałem przewidzianego żadnego tekstu, postanowiłem na chwilę zatrzymać się przy klawiaturze i jednak poniższą kreację Ci pokazać. Jest świetna!

Z zabawnym dystansem do swoich własnych korzeni spina w umyśle oglądającej ją osoby jedną z bardziej wylansowanych cech typowego niemieckiego charakteru z pozytywną oceną oferowanej przez Bank Forum bankowości. Przyjemne hasło wzbogacone o prostą, opartą o humor grę skojarzeń wypada tutaj naprawdę rewelacyjnie!

A jak się Tobie podoba? :)

Autorem zdjęcia z nagłówka jest markneub.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies