Epickich Świąt!

 

Doczekaliśmy się wreszcie mojego ulubionego Święta. Za oknem nawet wyjątkowo zalega śnieg, w całym domu pachnie piernikiem i herbatami, od rana dostaję i wysyłam życzenia, zewsząd dobiegają mnie kolędy. Ciężko o bardziej pogodny moment w roku.

I właśnie z tej okazji chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Abstrakcyjnych ilości zdrowia, szczęścia i miłości oraz zadziwiająco dobrej muzyki i powalająco wciągających książek. Genialnych filmów i spektakularnych wydarzeń. A także ciepła od i dla bliskich. No i żeby nawet na chwilę nie opuszczał Cię wybitny nastrój. Bo wszakże jaki okres w roku zasługuje na miano epickiego, jeśli nie Boże Narodzenie?

A w ramach prezentu trzymaj tę oto magiczną nutę (Natalia, dzięki!). Niech Cię wkręci ;)

Autorem zdjęć w notce jest flaivoloka.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies