Epickich Świąt!

 

Doczekaliśmy się wreszcie mojego ulubionego Święta. Za oknem nawet wyjątkowo zalega śnieg, w całym domu pachnie piernikiem i herbatami, od rana dostaję i wysyłam życzenia, zewsząd dobiegają mnie kolędy. Ciężko o bardziej pogodny moment w roku.

I właśnie z tej okazji chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Abstrakcyjnych ilości zdrowia, szczęścia i miłości oraz zadziwiająco dobrej muzyki i powalająco wciągających książek. Genialnych filmów i spektakularnych wydarzeń. A także ciepła od i dla bliskich. No i żeby nawet na chwilę nie opuszczał Cię wybitny nastrój. Bo wszakże jaki okres w roku zasługuje na miano epickiego, jeśli nie Boże Narodzenie?

A w ramach prezentu trzymaj tę oto magiczną nutę (Natalia, dzięki!). Niech Cię wkręci ;)

Autorem zdjęć w notce jest flaivoloka.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies