Epickich Świąt!

 

Doczekaliśmy się wreszcie mojego ulubionego Święta. Za oknem nawet wyjątkowo zalega śnieg, w całym domu pachnie piernikiem i herbatami, od rana dostaję i wysyłam życzenia, zewsząd dobiegają mnie kolędy. Ciężko o bardziej pogodny moment w roku.

I właśnie z tej okazji chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Abstrakcyjnych ilości zdrowia, szczęścia i miłości oraz zadziwiająco dobrej muzyki i powalająco wciągających książek. Genialnych filmów i spektakularnych wydarzeń. A także ciepła od i dla bliskich. No i żeby nawet na chwilę nie opuszczał Cię wybitny nastrój. Bo wszakże jaki okres w roku zasługuje na miano epickiego, jeśli nie Boże Narodzenie?

A w ramach prezentu trzymaj tę oto magiczną nutę (Natalia, dzięki!). Niech Cię wkręci ;)

Autorem zdjęć w notce jest flaivoloka.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies