Darth Vader nagrywa dla TomTom GPS

 

Załóżmy, że mam już więcej czasu i mogę z powrotem regularnie pisać. Na tę chwilę jedynie załóżmy, ale przeistoczenie tegoż w stan faktyczny nie jawi się znowuż w jakiejś odległej przyszłości. Matury pisemne zakończyłem, ale mam dużo różnego rodzaju zobowiązań, którymi mogę się w pierwszej kolejności zająć. A potem dokończę wszystko co do dokończenia zostało i zaleję Cię istnym potokiem tekstów.

Ale, żeby nie przedłużać tej prywaty, zaczniemy od genialnej reklamy systemu nawigacyjnego TomTom. Gdzie jednym z lektorów może być na przykład sam Darth Vader. To po prostu musisz zobaczyć.

Uroczy, nie?

Dziękując za podrzucenie Spajkiemu, Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies