Darth Vader nagrywa dla TomTom GPS

 

Załóżmy, że mam już więcej czasu i mogę z powrotem regularnie pisać. Na tę chwilę jedynie załóżmy, ale przeistoczenie tegoż w stan faktyczny nie jawi się znowuż w jakiejś odległej przyszłości. Matury pisemne zakończyłem, ale mam dużo różnego rodzaju zobowiązań, którymi mogę się w pierwszej kolejności zająć. A potem dokończę wszystko co do dokończenia zostało i zaleję Cię istnym potokiem tekstów.

Ale, żeby nie przedłużać tej prywaty, zaczniemy od genialnej reklamy systemu nawigacyjnego TomTom. Gdzie jednym z lektorów może być na przykład sam Darth Vader. To po prostu musisz zobaczyć.

Uroczy, nie?

Dziękując za podrzucenie Spajkiemu, Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies