Chcesz krawat?

 

Międzynarodowy Dzień Wdziewania Garnituru już za dwa dni (koniecznie zaproś znajomych). Jest to wspólne święto wszystkich ceniących sobie dobry styl i lubiących emanować czystą pewnością siebie. Jest to te piękne kilkanaście godzin, podczas których Twoje całe otoczenie może widzieć Ciebie w swoim naturalnym środowisku – pod idealnie zawiązanym krawatem lub muszką, w perfekcyjnym garniturze, w lśniącym obuwiu. Jest to wreszcie celnie trafiona okazja, by już dziś zorganizować bardzo kuszący konkurs…

Do wzięcia czeka bowiem krawat ufundowany przez oferujący jedynie produkty najwyższej dowiedzionej jakości sklep KrawatyJedwabne.pl (który swoją drogą polecam – oferta szeroka, ceny ciekawe, indywidualne zamówienia – poszperajcie im po stronie, bo warto!). Chciałbyś taki? Już czujesz z jaką łatwością składa się do symetrycznego pół Windsora? Żaden problem, proste zasady udziału znajdziesz parę centymetrów niżej. Ale, w międzyczasie, napatrz się jeszcze na swój cel. Śliczny, nie?

Zasady & formularz

Okej, a teraz trochę konkretów. Od dzisiejszego poranka aż do ostatniej sekundy nadchodzącej środy (czyli przedział czasowy <8.00 11 października 2010 – 23.59 13 października 2010>) przesyłacie mi swoje awesome zdjęcia poprzez poniższy formularz (największego rzutu zgłoszeń spodziewam się pod koniec wyznaczonego czasu, ale, kto wie, może ktoś uzna, że woli swoją fotkę strzelić nieco wcześniej). W ramach inspiracji zapraszam do umieszczonego na samym dole notki filmiku oraz tutaj, tutaj i tutaj. Dresscode jest prosty – masz być w garniturze (lub żakieciku – Damy również zapraszamy do udziału :), masz emanować stylem i siłą oraz, po prostu to nazywając, być awesome.

*konkurs zakończony*

Jakoś w czwartek postaram się opublikować nazwisko zwycięzcy oraz galerię Waszych zgłoszeń. Zajmiemy się też wtedy dogłębnym omawianiem każdej z nadesłanych propozycji (w końcu takiej ilości czystej perfekcji w jednym miejscu nie da się podsumować w paru zdaniach – bez Twojej pomocy Ziemia imploduje od nadmiaru mocy). A tymczasem zostawiam Was z postacią Barney’a Stinsona, którego piosenka Nic nie pasuje mi tak, jak garnitur oddaje ducha nadchodzącego dnia w stu procentach.

Enjoy.

Obrazek pochodzi z serwisu soup.io, repost bez podanego autora oryginalnego.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies