Bloguję w Gdańsku

 

Jeśli należysz do grona moich bardziej uważnych Czytelników, na pewno nie umknęło Twojej percepcji pewne dodatkowe logo umieszczone na samym dole menu. Logo mającej miejsce w ten właśnie weekend konferencji BlogForum Gdańsk 2010. Zrzeszającej ładnie ponad stu najlepszych i najbardziej poczytnych blogerów  i blogerek w kraju (+ paru zagranicznych gości). Oferującej nam genialną organizację, ciekawe tematy, inspirujące rozmowy i świetne klimaty. I będącej pierwszą taką w historii!

Brać udział w zlocie możesz dwojako – albo obserwując mnie na blipie (ekskluzywne komentarze live!), albo oglądając stream oficjalnej transmisji (o, ten). Moja pełna relacja, wraz z fotoreportażem, pojawi się na dniach. A trochę później w tygodniu uraczę Cię zestawem wniosków i spostrzeżeń stąd wyniesionych. Mniej chronologicznych, ale za to dających do myślenia. Na przełomie tych dwóch notek opublikuję też tyle linków do blogów poznanych tutaj Autorów, ile tylko uda mi się wcisnąć na centymetr kwadratowy Twojego monitora. Zanosi się więc smakowicie (i równie towarzysko co elitarne gale na Upper East Side, xoxo).

A tymczasem polecam Ci filmik promujący Gdańsk pod hasłem: Dotknij Wolności! Będąc tutaj z blogerami, śpiąc tam gdzie załatwiono nam nocleg i rozmawiając o wypływających w tak inteligentnej grupie tematach nie sposób nie poczuć klimatu bijącego z tego spotu na własnej skórze. Duży plus dla stolicy Trójmiasta. Za przecieranie szlaków, znowu.

Pochwalił się Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies