Bloguję w Gdańsku

 

Jeśli należysz do grona moich bardziej uważnych Czytelników, na pewno nie umknęło Twojej percepcji pewne dodatkowe logo umieszczone na samym dole menu. Logo mającej miejsce w ten właśnie weekend konferencji BlogForum Gdańsk 2010. Zrzeszającej ładnie ponad stu najlepszych i najbardziej poczytnych blogerów  i blogerek w kraju (+ paru zagranicznych gości). Oferującej nam genialną organizację, ciekawe tematy, inspirujące rozmowy i świetne klimaty. I będącej pierwszą taką w historii!

Brać udział w zlocie możesz dwojako – albo obserwując mnie na blipie (ekskluzywne komentarze live!), albo oglądając stream oficjalnej transmisji (o, ten). Moja pełna relacja, wraz z fotoreportażem, pojawi się na dniach. A trochę później w tygodniu uraczę Cię zestawem wniosków i spostrzeżeń stąd wyniesionych. Mniej chronologicznych, ale za to dających do myślenia. Na przełomie tych dwóch notek opublikuję też tyle linków do blogów poznanych tutaj Autorów, ile tylko uda mi się wcisnąć na centymetr kwadratowy Twojego monitora. Zanosi się więc smakowicie (i równie towarzysko co elitarne gale na Upper East Side, xoxo).

A tymczasem polecam Ci filmik promujący Gdańsk pod hasłem: Dotknij Wolności! Będąc tutaj z blogerami, śpiąc tam gdzie załatwiono nam nocleg i rozmawiając o wypływających w tak inteligentnej grupie tematach nie sposób nie poczuć klimatu bijącego z tego spotu na własnej skórze. Duży plus dla stolicy Trójmiasta. Za przecieranie szlaków, znowu.

Pochwalił się Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies