Barbra Streisand

 

Song na tę noc. Song na jutrzejszy poranek. Wielki kolaż spojrzeń na Nowy Jork, na mieszkających tam ludzi i wypełniający metropolię zgiełk. Z nie do końca znanego mi powodu związany tematycznie z postacią słynnej aktorki i piosenkarki, ale dodaje to tylko całości schizowego klimatu dobrej imprezy i, po prostu, życia bez zmartwień. Brzmi szczodrze, nadaje się do nucenia, nie wkurza nawet za którymś odsłuchaniem. Polubisz.

Może mało halloweenowo z mojej strony, podrzucać Ci w ten wieczór taką a nie inną nutę, ale nie przepadam za tym świętem, więc medialny bojkot jak najbardziej wchodzi w grę. Miłej zabawy. Barbra Streisand.

Autorem zdjęcia jest krebstarxl.

Podrzucił Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies