Barbra Streisand

 

Song na tę noc. Song na jutrzejszy poranek. Wielki kolaż spojrzeń na Nowy Jork, na mieszkających tam ludzi i wypełniający metropolię zgiełk. Z nie do końca znanego mi powodu związany tematycznie z postacią słynnej aktorki i piosenkarki, ale dodaje to tylko całości schizowego klimatu dobrej imprezy i, po prostu, życia bez zmartwień. Brzmi szczodrze, nadaje się do nucenia, nie wkurza nawet za którymś odsłuchaniem. Polubisz.

Może mało halloweenowo z mojej strony, podrzucać Ci w ten wieczór taką a nie inną nutę, ale nie przepadam za tym świętem, więc medialny bojkot jak najbardziej wchodzi w grę. Miłej zabawy. Barbra Streisand.

Autorem zdjęcia jest krebstarxl.

Podrzucił Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies