Znienacka docenienie

 

Kojarzycie moją minirecenzję filmu 2012? Musicie kojarzyć, airowała przecież wczoraj. Pisałem emocjami, nie klawiaturą (co zresztą czuć podczas czytania). Być może właśnie dlatego zostałem od razu po jej publikacji namówiony przez Michuka na, między innymi, założenie konta na nowym portalu o filmach, Filmaster. Tak też zrobiłem. Pooceniałem kilka tytułów, pododawałem parę do różnych list tematycznych. Przekopiowałem również tekst mojego autorstwa na coś w rodzaju tamtejszego bloga i tagami spiąłem notkę ze stroną ocenianego filmu (ciekawa sprawa, nawiasem mówiąc). Z początku byłem sceptycznie idei nastawiony, szybko jednak mnie przekonano, że może być ciekawie i twórczo. I, no cóż, nie mylono się.

Dzisiaj wieczorem, ni z gruchy, ni z pietruchy, bardzo miła niespodzianka. Tekst wybrano, by powisiał na głównej jako Notka Dnia. Dziękuję! Choć drobne i symboliczne, bardzo przyjemne wyróżnienie. A pamiątkowy screen do obejrzenia w rozwinięciu.

Ładnie to wygląda, nie? ;)

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies