Wesołych Świąt!

 

Wiesz, że Święta to mój ukochany okres w roku?

Jeśli mnie znasz osobiście to pewnie masz tę świadomość od, co najmniej , no cóż, dwóch miesięcy. Albo i trzech nawet. Pamiętacie jednodniowy śnieg czternastego października bieżącego roku? Od zbudzenia się aż po wieczór słuchałem tylko bożonarodzeniowych piosenek Franka Sinatry.

I nuciłem kolędy.

Bo choć wielu zarzuca współczesnemu podejściu do idei Wigilii ekstremalną komercyjność i przesadzoną symbolikę medialną – przyznajmy to szczerze – czy widząc wszędzie lampki, słysząc znane melodie o zapachu maku, cynamonu i piernika, oglądając kolorowe witryny, czy nie uśmiechamy się? Czy ludzie przez te parę tygodni nie są dla siebie choć odrobinę milsi? Są. A my się uśmiechamy. I nie potrzebuję ani jednego argumentu więcej. Święta są najlepsze.

Dlatego też, korzystając ze zbliżającego się Dnia Narodzin Pana wraz z następującym po Nim Sylwestrze, chciałbym życzyć Nam tutaj wszystkim dużo zdrowia i szczęścia, niecodziennych przygód gwarantujących potem długie godziny opowiadania fajnych, z życia wziętych historii gronu najbliższych znajomych, kasy na nieoczekiwane i totalnie niepraktyczne zakupy, premier genialnych filmów i wciągających albumów muzycznych, świetnych publikacji i kampanii do komentowania w nadchodzącym roku dwutysięcznym dziesiątym oraz…

Oraz miłości, moi mili. Bo to o nią się rozchodzi :)

A w ramach prezentu, jedna z moich ulubionych melodii:

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia pewien znany czeski witraż.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies