Wesołych Świąt!

 

Wiesz, że Święta to mój ukochany okres w roku?

Jeśli mnie znasz osobiście to pewnie masz tę świadomość od, co najmniej , no cóż, dwóch miesięcy. Albo i trzech nawet. Pamiętacie jednodniowy śnieg czternastego października bieżącego roku? Od zbudzenia się aż po wieczór słuchałem tylko bożonarodzeniowych piosenek Franka Sinatry.

I nuciłem kolędy.

Bo choć wielu zarzuca współczesnemu podejściu do idei Wigilii ekstremalną komercyjność i przesadzoną symbolikę medialną – przyznajmy to szczerze – czy widząc wszędzie lampki, słysząc znane melodie o zapachu maku, cynamonu i piernika, oglądając kolorowe witryny, czy nie uśmiechamy się? Czy ludzie przez te parę tygodni nie są dla siebie choć odrobinę milsi? Są. A my się uśmiechamy. I nie potrzebuję ani jednego argumentu więcej. Święta są najlepsze.

Dlatego też, korzystając ze zbliżającego się Dnia Narodzin Pana wraz z następującym po Nim Sylwestrze, chciałbym życzyć Nam tutaj wszystkim dużo zdrowia i szczęścia, niecodziennych przygód gwarantujących potem długie godziny opowiadania fajnych, z życia wziętych historii gronu najbliższych znajomych, kasy na nieoczekiwane i totalnie niepraktyczne zakupy, premier genialnych filmów i wciągających albumów muzycznych, świetnych publikacji i kampanii do komentowania w nadchodzącym roku dwutysięcznym dziesiątym oraz…

Oraz miłości, moi mili. Bo to o nią się rozchodzi :)

A w ramach prezentu, jedna z moich ulubionych melodii:

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia pewien znany czeski witraż.

Najlepszego życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies