Trailer – The Final Destination 4

 

Nie przepadam za krwawymi filmami, na horrory nie chodzę, groteski pokroju “Piły” pozwalam sobie ignorować. Ale jest ta jedna seria, którą naprawdę cenię. Seria o żelaznej logice, niesamowitych zwrotach akcji. Grupa filmów po których autentycznie boisz się dotykać czegokolwiek w domu, bo masz już pewną świadomość do czego może jeden nieostrożny ruch doprowadzić. Bo przeznaczenia oszukać się nie da.

“Final Destination” to nie tytuły, do których się często wraca. Nawet drugie obejrzenie przestaje wciągać, skoro znamy wszystkie triki z fabuły. Ale jeśli siadasz po raz pierwszy do dowolnej z trzech części, możesz być absolutnie pewien (bądź pewna!), że Twój mózg po seansie zamieni się w budyń. A teraz, po latach, nadchodzi część czwarta. Jeśli nie wyjdzie – no, trudno. Ale jeśli się jednak uda… Będzie co obejrzeć. Bo gore horrory, które ogląda się jak filmy akcji i co kwadrans parska śmiechem to naprawdę rzadkość.

Wybaczcie dualizm językowy zwiastuna, ale tylko tę wersję można umieścić na stronie.

Ostrzega Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies