The World’s Largest Gummy Bear

 

Spełniło się jedno z moich marzeń dzieciństwa. Niby wciąż nie umiem latać, pociągi nie jeżdżą w dowolne miejsce na świecie a szkoła potrafi zanudzić niezmiennie tak samo, ale za to powstał ON. Największy na świecie MIŚ ŻELEK. Czy Wy macie choć jeden procent pojęcia, co to oznacza?! Aż cud, że Ziemia nie implodowała, że wciąż nie ma nuklearnej wojny między Auchan i Tesco o monopol na dystrybucję tego cudu zwykłym śmiertelnikom. Przecież to jest najlepszy wynalazek od czasu wymyślenia kromkowanego chleba! Już wiem co chcę dostać na gwiazdkę. Do obejrzenia w rozszerzeniu!

Cóż. Nie komentuję dalej. Pozwolę sobie jedynie zawołać (niczym osoba, której zawdzięczamy ten wpis, Janek) – “Jezu, TAK!“. Oglądajcie i cieszcie się:

Z braku powiązanych tematycznie zdjęć na dysku, nagłówkiem będzie moja fotka z Jimem.

Fazuje Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies