The World’s Largest Gummy Bear

 

Spełniło się jedno z moich marzeń dzieciństwa. Niby wciąż nie umiem latać, pociągi nie jeżdżą w dowolne miejsce na świecie a szkoła potrafi zanudzić niezmiennie tak samo, ale za to powstał ON. Największy na świecie MIŚ ŻELEK. Czy Wy macie choć jeden procent pojęcia, co to oznacza?! Aż cud, że Ziemia nie implodowała, że wciąż nie ma nuklearnej wojny między Auchan i Tesco o monopol na dystrybucję tego cudu zwykłym śmiertelnikom. Przecież to jest najlepszy wynalazek od czasu wymyślenia kromkowanego chleba! Już wiem co chcę dostać na gwiazdkę. Do obejrzenia w rozszerzeniu!

Cóż. Nie komentuję dalej. Pozwolę sobie jedynie zawołać (niczym osoba, której zawdzięczamy ten wpis, Janek) – “Jezu, TAK!“. Oglądajcie i cieszcie się:

Z braku powiązanych tematycznie zdjęć na dysku, nagłówkiem będzie moja fotka z Jimem.

Fazuje Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies