Święta idą – pomóżmy!

 

Gdy piszę te słowa, do Bożego Narodzenia zostało osiemnaście dni.  Większości z nas pewnie się już odrobinka tej magicznej atmosfery udzieliła (nawet pomimo padającego za oknem deszczu), w końcu to już dosłownie chwila, zanim zasiądziemy wszyscy do wigilijnego stołu. Niestety, nie wszyscy odliczają te ostatnie lekko ponad dwa tygodnie z uśmiechem. Nie wszyscy mogą sobie sami poradzić.

Do zamknięcia akcji Szlachetna Paczka pozostało dosłownie kilkadziesiąt godzin, dlatego też zamiast notki, którą napisałem na dzisiejsze popołudnie, puszczam tę. Bo nie mamy wiele czasu, a trzeba jeszcze paru osobom pomóc, zanim spadną grudniowe śniegi a choinka na rynku przestanie być ozdobą a zyska faktyczne miano Choinki.

Organizowana już od 8 lat akcja ma na celu pomoc najbiedniejszym rodzinom w naszym otoczeniu. Wolontariusze zdobywają informacje od potrzebujących, jakie produkty ucieszyłyby ich najbardziej; listy te są umieszczane w anonimowej bazie danych, z której każdy z nas może skorzystać i przygotować tytułową Szlachetną Paczkę, przygotować ją specjalnie dla jednej z rodzin. Zorganizowanie takiej przesyłki nie jest trudne ani czasochłonne – wymaga dosłownie kilku kliknięć. Dlatego nie czekaj, nie ma po co! Pomóż Mikołajowi! Przecież ma dziś urodziny, niech trochę odpocznie. Teraz nasza kolej, na dawanie prezentów!

Pamiętaj, aby podesłać link do akcji swoim znajomym!

A skoro już tu jesteś, kliknij Pajacyka, też warto :)

Twój blogger,

autograf

http://www.szlachetnapaczka.pl/

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies