Rewolucyjny Rozwój

 

Pierwszy z poniższych filmów znalazłem blisko rok temu. Na drugi wpadłem dopiero przed chwilą (dzięki Katarzynie). Kilka faktów mają wspólnych, wykonanie prawie takie samo, wydźwięk identyczny. Warto obejrzeć oba.

Chodzi w nich o motywację. O pokazanie zmian rynku, podświetlenie kierunków, w których rozwija się świat. I trzeba dodać, że wywiązują się ze swojego zadania perfekcyjnie. Wystarczy kilka chwil by poczuć, że żyje się w najciekawszym z okresów w historii. Po paru minutach ma się zaś wrażenie, że można osiągnąć wszystko. I tutaj twórcom obydwu materiałów należą się ogromne brawa.

Ten starszy to pochodzący z roku 2008 film wspierający konferencję Sony BMG. Jego hasłem przewodnim jest “Czy wiedziałeś?” i zasadniczo ma odbiorcy przekazać informacje, które usłyszane po raz pierwszy szokują niewyobrażalnie.

Ten nowszy zaś nosi tytuł “Social Media Revolution” i odpowiada na pytanie, czy media społeczne to chwilowa moda. Robi to w sposób, który nie pozostawia widzowi wątpliwości. I, jak u poprzednika, zostawia nas z dymiącymi głowami.

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia dach British Museum.

Strzelił adrenaliną Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies