Rewolucyjny Rozwój

 

Pierwszy z poniższych filmów znalazłem blisko rok temu. Na drugi wpadłem dopiero przed chwilą (dzięki Katarzynie). Kilka faktów mają wspólnych, wykonanie prawie takie samo, wydźwięk identyczny. Warto obejrzeć oba.

Chodzi w nich o motywację. O pokazanie zmian rynku, podświetlenie kierunków, w których rozwija się świat. I trzeba dodać, że wywiązują się ze swojego zadania perfekcyjnie. Wystarczy kilka chwil by poczuć, że żyje się w najciekawszym z okresów w historii. Po paru minutach ma się zaś wrażenie, że można osiągnąć wszystko. I tutaj twórcom obydwu materiałów należą się ogromne brawa.

Ten starszy to pochodzący z roku 2008 film wspierający konferencję Sony BMG. Jego hasłem przewodnim jest “Czy wiedziałeś?” i zasadniczo ma odbiorcy przekazać informacje, które usłyszane po raz pierwszy szokują niewyobrażalnie.

Ten nowszy zaś nosi tytuł “Social Media Revolution” i odpowiada na pytanie, czy media społeczne to chwilowa moda. Robi to w sposób, który nie pozostawia widzowi wątpliwości. I, jak u poprzednika, zostawia nas z dymiącymi głowami.

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia dach British Museum.

Strzelił adrenaliną Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies