Po prostu, czyli Gomez: See The World

 

Piszę w tle rozbudowaną notkę o jednym z najważniejszych dla mnie artystów, piszę też inną, w której muszę bardzo dokładnie zastanowić się jak ująć w słowa podziękowania dla osoby, której temat zawdzięczam. W związku z tym podrzucam Wam coś lekkiego, coś w sam raz na poczekanie. Coś w sam raz na rozpoczynający się właśnie rok szkolny :)

Piosenkę o zwiedzaniu świata, znajdywaniu szczęścia zarówno w drobnych pierdołach jak i w rzeczach ogromnych, planowanych. O tym, że zawsze można w jakiś sposób sobie poradzić i znaleźć powód do uśmiechu. Po prostu.

Pozytywny przekaz bije tak samo od wesołej melodii i pogodnych słów. Stanowczo jedna z lżejszych i przyjemniejszych piosenek poznanych w zeszłym roku, idealna na podźwignięcie się na nogi, na powtórne wstanie po męczącym zadaniu. Leciała w którymś odcinku House MD, od tamtej pory regularnie u mnie brzmi. Polecam!

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia krakowskie zawijasy Wisły.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies