Po prostu, czyli Gomez: See The World

 

Piszę w tle rozbudowaną notkę o jednym z najważniejszych dla mnie artystów, piszę też inną, w której muszę bardzo dokładnie zastanowić się jak ująć w słowa podziękowania dla osoby, której temat zawdzięczam. W związku z tym podrzucam Wam coś lekkiego, coś w sam raz na poczekanie. Coś w sam raz na rozpoczynający się właśnie rok szkolny :)

Piosenkę o zwiedzaniu świata, znajdywaniu szczęścia zarówno w drobnych pierdołach jak i w rzeczach ogromnych, planowanych. O tym, że zawsze można w jakiś sposób sobie poradzić i znaleźć powód do uśmiechu. Po prostu.

Pozytywny przekaz bije tak samo od wesołej melodii i pogodnych słów. Stanowczo jedna z lżejszych i przyjemniejszych piosenek poznanych w zeszłym roku, idealna na podźwignięcie się na nogi, na powtórne wstanie po męczącym zadaniu. Leciała w którymś odcinku House MD, od tamtej pory regularnie u mnie brzmi. Polecam!

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia krakowskie zawijasy Wisły.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies