Po prostu, czyli Gomez: See The World

 

Piszę w tle rozbudowaną notkę o jednym z najważniejszych dla mnie artystów, piszę też inną, w której muszę bardzo dokładnie zastanowić się jak ująć w słowa podziękowania dla osoby, której temat zawdzięczam. W związku z tym podrzucam Wam coś lekkiego, coś w sam raz na poczekanie. Coś w sam raz na rozpoczynający się właśnie rok szkolny :)

Piosenkę o zwiedzaniu świata, znajdywaniu szczęścia zarówno w drobnych pierdołach jak i w rzeczach ogromnych, planowanych. O tym, że zawsze można w jakiś sposób sobie poradzić i znaleźć powód do uśmiechu. Po prostu.

Pozytywny przekaz bije tak samo od wesołej melodii i pogodnych słów. Stanowczo jedna z lżejszych i przyjemniejszych piosenek poznanych w zeszłym roku, idealna na podźwignięcie się na nogi, na powtórne wstanie po męczącym zadaniu. Leciała w którymś odcinku House MD, od tamtej pory regularnie u mnie brzmi. Polecam!

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia krakowskie zawijasy Wisły.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies