Ojasnacholera, czyli Electric Six: Danger! High Voltage!

 

Podrzucono mi tę piosenkę dosłownie parę chwil temu. Podesłano mi teledysk, tak konkretniej. Co jest istotne, bo dopiero gdy naraz widzimy i słyszymy to niewątpliwe arcydzieło, nasze organy zostają poddane zmieleniu. Po prostu… część nas umiera. Tracimy dzieciństwo. Cokolwiek. Żadne z nas nie zostanie takie samo po zetknięciu się z tym… genialnym kawałkiem!

Rewelacyjna gitara rodem z disco z lat 70′, zupełnie daremny akcent “głównego wokalisty”, stylistyka i tematyka całości. Cztery cechy tego klipu, które po połączeniu, są jedyne na świecie. A zresztą, co ja się będę niezdrowo podniecał – sami się przekonajcie. Do obejrzenia w rozwinięciu.

Aha. Dodam jeszcze tylko dwie rzeczy. Od dziś żadna organizowana przeze mnie impreza się bez tego utworu nie odbędzie. Po prostu. A ponadto “High Voltage” niniejszym przestaje mi się kojarzyć z twórczością AC/DC. Zostało spaczone. Jeśli żywicie do tego tytułu jakieś ciepłe uczucia – zostaliście ostrzeżeni.

Ucieka daleko Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies