Ojasnacholera, czyli Electric Six: Danger! High Voltage!

 

Podrzucono mi tę piosenkę dosłownie parę chwil temu. Podesłano mi teledysk, tak konkretniej. Co jest istotne, bo dopiero gdy naraz widzimy i słyszymy to niewątpliwe arcydzieło, nasze organy zostają poddane zmieleniu. Po prostu… część nas umiera. Tracimy dzieciństwo. Cokolwiek. Żadne z nas nie zostanie takie samo po zetknięciu się z tym… genialnym kawałkiem!

Rewelacyjna gitara rodem z disco z lat 70′, zupełnie daremny akcent “głównego wokalisty”, stylistyka i tematyka całości. Cztery cechy tego klipu, które po połączeniu, są jedyne na świecie. A zresztą, co ja się będę niezdrowo podniecał – sami się przekonajcie. Do obejrzenia w rozwinięciu.

Aha. Dodam jeszcze tylko dwie rzeczy. Od dziś żadna organizowana przeze mnie impreza się bez tego utworu nie odbędzie. Po prostu. A ponadto “High Voltage” niniejszym przestaje mi się kojarzyć z twórczością AC/DC. Zostało spaczone. Jeśli żywicie do tego tytułu jakieś ciepłe uczucia – zostaliście ostrzeżeni.

Ucieka daleko Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies