Ojasnacholera, czyli Electric Six: Danger! High Voltage!

 

Podrzucono mi tę piosenkę dosłownie parę chwil temu. Podesłano mi teledysk, tak konkretniej. Co jest istotne, bo dopiero gdy naraz widzimy i słyszymy to niewątpliwe arcydzieło, nasze organy zostają poddane zmieleniu. Po prostu… część nas umiera. Tracimy dzieciństwo. Cokolwiek. Żadne z nas nie zostanie takie samo po zetknięciu się z tym… genialnym kawałkiem!

Rewelacyjna gitara rodem z disco z lat 70′, zupełnie daremny akcent “głównego wokalisty”, stylistyka i tematyka całości. Cztery cechy tego klipu, które po połączeniu, są jedyne na świecie. A zresztą, co ja się będę niezdrowo podniecał – sami się przekonajcie. Do obejrzenia w rozwinięciu.

Aha. Dodam jeszcze tylko dwie rzeczy. Od dziś żadna organizowana przeze mnie impreza się bez tego utworu nie odbędzie. Po prostu. A ponadto “High Voltage” niniejszym przestaje mi się kojarzyć z twórczością AC/DC. Zostało spaczone. Jeśli żywicie do tego tytułu jakieś ciepłe uczucia – zostaliście ostrzeżeni.

Ucieka daleko Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies