Nowy singiel Michaela Buble

 

Król jazzowych coverów, obdarzony ciepłym głosem bożyszcz kobiet oraz, po prostu, charyzmatyczny piosenkarz znowu szykuje się do zdominowania toplist przebojów. Michael Buble na październik bieżącego roku zapowiedział premierę swojej najnowszej płyty. Klimatycznie ma nie odbiegać od kanonów, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Dużo rytmiki i świetnego wokalu w melodiach sprzed epoki. Masa dobrej muzyki w sam raz na wieczory z ukochaną, na czwartą randkę z ukochanym, na tło do kolacji z przyjaciółmi. Czyli jak zwykle. I o ile album wyjdzie dopiero na jesieni,  z pierwszym singlem możecie zapoznać się już teraz. Do przesłuchania w rozwinięciu.

Baby (You’ve Got What It Takes)” to przede wszystkim minimalistyczne tło instrumentalne, świetny dialog wokalistów, przyjemny klimat (dla ciekawych – tutaj macie oryginał tej piosenki). Jestem jak najbardziej “na tak” i nie mogę się doczekać kolejnych perełek w wykonaniu Michaela. Enjoy.

Info od Al, dziękuję :)

Sprezentował Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies