Nowinki, nowinki

 

Z dniem dzisiejszym blog zmienił nazwę na troszkę poważniejszą. Co za tym idzie – mogę z okazji tego, w pewnym sensie, kamienia milowego już w pełni się pochwalić wdrożeniem paru nowych ciekawostek, przygotowanych specjalnie dla Ciebie, mój Czytelniku.

Jak zapewne Twej nieokiełznanej percepcji nie umknęło – w menu po prawej pojawiła się ostatnio ramka z  buttonem prowadzącym na kanał RSS strony oraz reprezentującymi kilka serwisów społecznościowych ikonami-linkami, gdzie szczególnie polecam profil na YouTube z większością filmików i teledysków, o których dotychczas pisałem. Warto go obserwować, gdyż, jak dedukcja podpowiada, będą tam trafiały materiały wzbogacające nadchodzące notki. Ponadto możecie mnie dzięki tym wysoce estetycznym guziczkom łatwo znaleźć na pozostałych najpopularniejszych socialmedia portalach. Kto wie, może ktoś się zasugeruje? :)

I, jako że muszę właśnie wychodzić, wyrażę na koniec zainteresowanie Twoją opinią o tego typu społecznych udogodnieniach. Podoba Ci się i zamierzasz skorzystać, czy są to jedynie zbędne dodatki?

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia London Eye.

Zaprasza Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies