Nite sessions, czyli Justice: D.A.N.C.E.

 

Nocne sesje. Dwa wyrazy, które bardzo polubiłem (skąd się wzięły opowiem innym razem). Używam ich rzadko, ale zawsze by określić coś naprawdę niezłego. Coś kojarzącego się z ogromną metropolią nocą. Ze światłami, wytłumionym zgiełkiem i muzyką dochodzącą zza drzwi klubów. Z poczuciem wolności i bycia w innym świecie niż zazwyczaj. W świecie, gdzie każdy cień jest zaproszeniem.

Dzisiaj na skojarzenie z tą frazą zasłużyła piosenka D.A.N.C.E. zespołu Justice. Piosenka wraz z teledyskiem, tak dla ścisłości. Genialne połączenie popu w klimatach Jacksons 5, kozackiego disco i elektroniki najwyższej światowej klasy. Melodia tak chwytliwa, że masz ochotę natychmiast poluzować krawat i uderzyć na miasto.

Słuchając tego kawałku zamykam oczy. Widzę limuzynę. Times Square grubo po północy. Dwójkę ludzi stojących przez szyberdach i świadomych tego, że właśnie jadą na imprezę swojego życia. Widzę tych samych ludzi razem z ogromną grupą znajomych, gdzieś na podświetlanym parkiecie. Przy tej samej nucie. Widzę wreszcie powrót, wiele godzin później. Gdzie dziewczyny pojechały już jakiś czas temu a pozostała dwójka kumpli postanowiła jeszcze się przejść. I w tym momencie mogę otworzyć oczy, gdyż ciąg dalszy wizji przedstawia klip.

Zapodał Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies