Nite sessions, czyli Justice: D.A.N.C.E.

 

Nocne sesje. Dwa wyrazy, które bardzo polubiłem (skąd się wzięły opowiem innym razem). Używam ich rzadko, ale zawsze by określić coś naprawdę niezłego. Coś kojarzącego się z ogromną metropolią nocą. Ze światłami, wytłumionym zgiełkiem i muzyką dochodzącą zza drzwi klubów. Z poczuciem wolności i bycia w innym świecie niż zazwyczaj. W świecie, gdzie każdy cień jest zaproszeniem.

Dzisiaj na skojarzenie z tą frazą zasłużyła piosenka D.A.N.C.E. zespołu Justice. Piosenka wraz z teledyskiem, tak dla ścisłości. Genialne połączenie popu w klimatach Jacksons 5, kozackiego disco i elektroniki najwyższej światowej klasy. Melodia tak chwytliwa, że masz ochotę natychmiast poluzować krawat i uderzyć na miasto.

Słuchając tego kawałku zamykam oczy. Widzę limuzynę. Times Square grubo po północy. Dwójkę ludzi stojących przez szyberdach i świadomych tego, że właśnie jadą na imprezę swojego życia. Widzę tych samych ludzi razem z ogromną grupą znajomych, gdzieś na podświetlanym parkiecie. Przy tej samej nucie. Widzę wreszcie powrót, wiele godzin później. Gdzie dziewczyny pojechały już jakiś czas temu a pozostała dwójka kumpli postanowiła jeszcze się przejść. I w tym momencie mogę otworzyć oczy, gdyż ciąg dalszy wizji przedstawia klip.

Zapodał Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies