Ładnie dali, czyli animowana historia Google

 

Google. Słowo obowiązujące w mowie potocznej tak samo jak cześć albo komputer. Korporacja wyznaczająca nowe trendy i będąca w pewnym sensie ikoną Internetu, największą z potęg tegoż medium. Kolos bez granic, bez ustalonej grupy docelowej. Ich targetem są użytkownicy sieci, po prostu. Ich targetem jesteśmy my wszyscy.

Idea odkrywcza od pierwszych chwil istnienia, genialna już w najbardziej podstawowych założeniach. Ciężko się nią nie zachwycać, gdy praktycznie każdy jej aspekt działania liczy się w miliardach (obrót, inwestycje, użytkownicy, zasięg…). Warto się nią zainteresować, bo potrafi zainspirować do bardzo wielu przedsięwzięć. Uczy, jak myśleć w poprzek wszelkich schematów.

Ale, aby z tej wiedzy umieć skorzystać, wpierw trzeba poznać historię giganta. A tę, od niedawna, mamy dostępną w niesamowicie przystępnej i przyjemnej formie animowanej. Naprawdę polecam. Link znalazłem u Ashtona, który to już nie pierwszy raz mnie zaskakuje wysokim poziomem polecanych adresów.

Miłego oglądania :)

Podrzucił Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies