House MD Season 6 – promo #02

 

Ci którzy mnie znają, wiedzą jaki serial kocham najbardziej. Ci zaś, którzy dopiero poznają – tak, jest to House MD. Cztery sezony łyknięte w niecały miesiąc, piąty oglądany na bieżąco. However, nie zamierzam znowu wypisywać wszystkich zalet tejże produkcji, więc od razu przejdę do rzeczy.

O ile pierwszym promo wyczekiwanego sezonu szóstego uraczył mnie Fett, jego rozszerzoną wersję sprezentuję ‘światu’ ja. Co więcej widać? Jest scena walki, scena romansu z bezimienną panną, Gregg grający w kosza… A zresztą, sami zobaczcie. Od siebie dodam jedynie, że zapowiedziany dwugodzinny season opening to jeden z powodów, dla których cieszę się na nadchodzący wrzesień.

I na zakończenie sneak peek: o piosence w tle, o zespole ją wykonującym i ich najnowszej płycie poczytacie już wkrótce – tak smakowity kąsek nie może pozostać nieopisany ;)

Do najbliższego,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies