House MD Season 6 – promo #02

 

Ci którzy mnie znają, wiedzą jaki serial kocham najbardziej. Ci zaś, którzy dopiero poznają – tak, jest to House MD. Cztery sezony łyknięte w niecały miesiąc, piąty oglądany na bieżąco. However, nie zamierzam znowu wypisywać wszystkich zalet tejże produkcji, więc od razu przejdę do rzeczy.

O ile pierwszym promo wyczekiwanego sezonu szóstego uraczył mnie Fett, jego rozszerzoną wersję sprezentuję ‘światu’ ja. Co więcej widać? Jest scena walki, scena romansu z bezimienną panną, Gregg grający w kosza… A zresztą, sami zobaczcie. Od siebie dodam jedynie, że zapowiedziany dwugodzinny season opening to jeden z powodów, dla których cieszę się na nadchodzący wrzesień.

I na zakończenie sneak peek: o piosence w tle, o zespole ją wykonującym i ich najnowszej płycie poczytacie już wkrótce – tak smakowity kąsek nie może pozostać nieopisany ;)

Do najbliższego,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies