House MD Season 6 – promo #02

 

Ci którzy mnie znają, wiedzą jaki serial kocham najbardziej. Ci zaś, którzy dopiero poznają – tak, jest to House MD. Cztery sezony łyknięte w niecały miesiąc, piąty oglądany na bieżąco. However, nie zamierzam znowu wypisywać wszystkich zalet tejże produkcji, więc od razu przejdę do rzeczy.

O ile pierwszym promo wyczekiwanego sezonu szóstego uraczył mnie Fett, jego rozszerzoną wersję sprezentuję ‘światu’ ja. Co więcej widać? Jest scena walki, scena romansu z bezimienną panną, Gregg grający w kosza… A zresztą, sami zobaczcie. Od siebie dodam jedynie, że zapowiedziany dwugodzinny season opening to jeden z powodów, dla których cieszę się na nadchodzący wrzesień.

I na zakończenie sneak peek: o piosence w tle, o zespole ją wykonującym i ich najnowszej płycie poczytacie już wkrótce – tak smakowity kąsek nie może pozostać nieopisany ;)

Do najbliższego,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies