Genialny pomysł, czyli Ikea na Facebooku

 

Są takie pomysły, które, gdy powstaną i zostaną upublicznione, wywołują dokładnie taką samą reakcję u wszystkich na widowni. No przecież to oczywiste! – krzyczymy. Strzelamy się dłońmi w czoła albo parskamy śmiechem. Podnosimy brwi w zdziwieniu i kiwamy z szacunkiem głowami.

I tak jest przy okazji ostatniego projektu reklamowego Ikei w wykonaniu studia Creativity. Innowacyjne trafianie do ludzi poprzez Social Media już od dawna nie było równie… innowacyjne. Skorzystano bowiem z pomysłu, który Facebook oferuje praktycznie od początku usług multimedialnych. Ale uczyniono to w sposób, który nie pozostawia zbędnych pytań. Rewelacja.

Obejrzyj koniecznie. Z początku wydaje się to wszystko dość ciekawe, lecz potem zostają przedstawione wyniki kampanii. Nie w postaci tabelek czy liczb, raczej ogólnego ruchu wykreowanego wśród sieciowej społeczności. Robi to wrażenie. Filmik podprowadziłem z TheNextWebPL.

Podrzuca Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies