Genialny pomysł, czyli Ikea na Facebooku

 

Są takie pomysły, które, gdy powstaną i zostaną upublicznione, wywołują dokładnie taką samą reakcję u wszystkich na widowni. No przecież to oczywiste! – krzyczymy. Strzelamy się dłońmi w czoła albo parskamy śmiechem. Podnosimy brwi w zdziwieniu i kiwamy z szacunkiem głowami.

I tak jest przy okazji ostatniego projektu reklamowego Ikei w wykonaniu studia Creativity. Innowacyjne trafianie do ludzi poprzez Social Media już od dawna nie było równie… innowacyjne. Skorzystano bowiem z pomysłu, który Facebook oferuje praktycznie od początku usług multimedialnych. Ale uczyniono to w sposób, który nie pozostawia zbędnych pytań. Rewelacja.

Obejrzyj koniecznie. Z początku wydaje się to wszystko dość ciekawe, lecz potem zostają przedstawione wyniki kampanii. Nie w postaci tabelek czy liczb, raczej ogólnego ruchu wykreowanego wśród sieciowej społeczności. Robi to wrażenie. Filmik podprowadziłem z TheNextWebPL.

Podrzuca Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies