Epicko, czyli Heavy Rain

 

Nie planowałem pisać notki w ten wigilijny wieczór, czasem jednak można lekko nagiąć własne pomysły. Szczególnie, gdy naprawdę, ale to naprawdę warto.

Jakoś w ostatnich dniach (a może godzinach?) ujawniono pierwszy quasi gameplay z polskiej wersji Heavy Rain. Gry nazywanej interakty- -wnym filmem, zręcznościową przygodówką, fabularnym quick-time-eventem. Gry będącej jednym z najważniejszych argumentów wspierających sprzedaż Playstation 3 w nadchodzącym roku 2010. I o ile jeszcze parę tygodni nie wszyscy byli pewni, czy tak nowatorski pomysł zdoła się sprzedać na świecie, po premierze wyżej wymienionego filmiku…

Cóż. O przewidywanych dochodach z hrabstwa Cattaraugus wolę się nie wypowiadać, ale jeśli chodzi o nasz, rodzimy kraj, jestem już pewien. Heavy Rain się sprzeda. Sprzeda się dobrze. Bo jest wkręcający, jest świeży zarówno z pomysłu jak i z wykonania, jest high-endowy. Kwestia dobrej reklamy i hit murowany.

A do tego jeszcze ta muzyka, z samej końcówki trailera. Pokochasz.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies