Ekstraordynaryjnie, czyli LXD

 

Jaram się. Jaram się tak mocno, jak już od dawna nie miałem okazji. Kocham muzykę (o czym wiecie) tak samo jak i taniec (o czym niekoniecznie wiecie), więc jedno i drugie połączone nakręca mnie bez granic. A jak wszystko co naprawdę uwielbiam – przyswajanie mi nie wystarcza. Chcę to tworzyć.

Choć nie gram jakoś genialnie, czuję się przynajmniej odrobinę w tej dziedzinie spełniony. Tańcem zaś sam się nigdy nie miałem ani czasu ani lepszej okazji zająć (co zamierzam w przyszłym roku zmienić, ale o tym później), więc imponuje mi o wiele bardziej niż choćby najwybitniejsze wyczyny muzyków bądź wokalistów. Szczątkowo wiem, jak to robią. A wtedy część magii znika. O tańcu  nie wiem praktycznie nic.

I stąd ta moc. Stąd potęga trailera poniżej. Jaram się nim bez granic. I Ty też będziesz.

Przed Wami sneak peek LXD, wyniku sześciomiesięcznej pracy najbardziej utalentowanych ludzi w branży. Stworzyli oni projekt łączący miażdżące kawałki, rewelacyjne choreografie, porywającą historię oraz współczesność wykonania. A wiecie co jest najlepsze? Tam nie ma żadnych efektów specjalnych. Żadnych lin, doczepień, cudownych scenografii. Po prostu ludzie.

I ich talent.

Oglądajcie koniecznie w HD. Wtedy wymiata podwójnie.

Zahipnotyzował Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies