Ekstraordynaryjnie, czyli LXD

 

Jaram się. Jaram się tak mocno, jak już od dawna nie miałem okazji. Kocham muzykę (o czym wiecie) tak samo jak i taniec (o czym niekoniecznie wiecie), więc jedno i drugie połączone nakręca mnie bez granic. A jak wszystko co naprawdę uwielbiam – przyswajanie mi nie wystarcza. Chcę to tworzyć.

Choć nie gram jakoś genialnie, czuję się przynajmniej odrobinę w tej dziedzinie spełniony. Tańcem zaś sam się nigdy nie miałem ani czasu ani lepszej okazji zająć (co zamierzam w przyszłym roku zmienić, ale o tym później), więc imponuje mi o wiele bardziej niż choćby najwybitniejsze wyczyny muzyków bądź wokalistów. Szczątkowo wiem, jak to robią. A wtedy część magii znika. O tańcu  nie wiem praktycznie nic.

I stąd ta moc. Stąd potęga trailera poniżej. Jaram się nim bez granic. I Ty też będziesz.

Przed Wami sneak peek LXD, wyniku sześciomiesięcznej pracy najbardziej utalentowanych ludzi w branży. Stworzyli oni projekt łączący miażdżące kawałki, rewelacyjne choreografie, porywającą historię oraz współczesność wykonania. A wiecie co jest najlepsze? Tam nie ma żadnych efektów specjalnych. Żadnych lin, doczepień, cudownych scenografii. Po prostu ludzie.

I ich talent.

Oglądajcie koniecznie w HD. Wtedy wymiata podwójnie.

Zahipnotyzował Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Nazywam się Andrzej Tucholski i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem od skuteczności. Zajmuję się wysokosprawczością.

Znajdujesz się teraz na moim wielokrotnie nagradzanym blogu. Prowadzę go od 2009 roku. Oprócz setek artykułów znajdziesz tu linki do mojego kanału na YouTubie, podcastu, a także komiksu na instagramie.

Życzę Ci dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies