Eksplozja mózgu, czyli Tenacious D: Master Exploder

 

Lubię Jacka Blacka. Lubię też Kyle’a, a przecież nie kto inny jak ta właśnie dwójka to trzon i frontline zespołu Tenacious D. Zespołu słynnego z wulgarnego poczucia humoru, fetyszu na punkcie słowa “cock”, genialnego filmu “Pick of Destiny” oraz świetnego image’u. Bo o ile zdolności aktorskie tudzież pomysły na teksty piosenek można u chłopaków kwestionować, tak ich sceniczny wizerunek jest nie do pobicia.

Szerzej o zespole, tak jak i o dwóch filmach z ich udziałem, napiszę wkrótce. Teraz chcę tylko podrzucić Wam Mastera Explodera. Piosenkę tak durną, że aż wciągającą. O klipie (fragmencie Kostki Przeznaczenia) tak chorym, że aż upośledzającym zmysły. Przyznaję sam – na tego typu “twórczość” trzeba po prostu złapać zajawkę. Ja złapałem.

Kawałek zaczyna się w 50 sekundzie.

Eksplodował Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies