Dzień, który dobrze znasz

 

Kojarzycie takie poranki, że już od pierwszego spojrzenia na budzik wiecie, że to nie będzie nic przyjemnego? Na pewno tak, każdy kojarzy. Wydaje się potem, że wszystko trwało dosłownie pięć sekund. A poziom agresji i adrenaliny nie słabł nawet na chwilę.

Oj tak, kojarzymy takie dni dobrze. Są one również znane wariatom z 5 Second Movies. Tym razem przygotowali oni epicką i wysokobudżetową megaprodukcję dotyczącą takiego nieprzyjemnego dnia, w którego opisie aż się roi od ocenzurowanych stwierdzeń. 

A oto i filmik. Mrugnijcie już teraz, bo jak mrugniecie potem to sobie połowę seansu zasłonicie!

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia warszawski chodnik.

Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies